WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grali z drużynami z Kanady, Islandii i USA. Wilki na turnieju Stjarnan

Dodano: 26.02.2018 11:43
Źródło: LM.pl

Dopiero w finale zatrzymani zostali siatkarze Wilków Wilczyn podczas międzynarodowego turnieju Stjarnan International 2018. W decydującym starciu wilczynianie przegrali 2:3 z GEVO Freedom USA.

Przerwę w ligowych rozgrywkach Wilki Wilczyn wykorzystały na wzięcie udziału w towarzyskich zmaganiach na Islandii. W turnieju rywalizowało osiem zespołów z całego świata, a wilczynianie byli jedynymi Polakami zaproszonymi do gry. 

Wilczynianie zmagania rozpoczęli od meczów grupowych. W pierwszym spotkaniu Wilki pokonały Northeast VBC z USA 3:2. Drugie starcie było już łatwiejsze, zespół Tomasza Robaka wygrał z Islandczykami Blakdeild Stjörnunnar 3:0, a następnie w meczu o pierwsze miejsce w grupie pokonał Goonies United z Kanady 3:2. Dzięki tym wynikom wilczynianie awansowali do ćwierćfinałów. 

W fazie pucharowej Wilki pokonały 3:0 reprezentację Islandii do lat dwudziestu, a w półfinale wilczynianie ponownie się zmierzyli z Amerykanami z Northeast VBC i wygrali to spotkanie 3:0. Wilki zatrzymane zostały dopiero w finale - starcie z Amerykanami z GEVO Freedom USA trwało aż pięć setów, ale ostatecznie zespół Tomasza Robaka przegrał 2:3.

- Bawiliśmy się świetnie dziś na boisku i jest to nowe doświadczenie dla całej naszej siódemki. Dzięki dla wszystkich, którzy trzymali za nas kciuki i śledzili nasze poczynania - podsumowały zmagania Wilki na swoim profilu na FB.

Do zmagań ligowych wilczynianie powrócą dopiero 24 marca. Na ten dzień zaplanowany jest pierwszy mecz I rundy play-off.

Wilki Wilczyn: Adam Banasiak, Radosław Róg, Wojciech Pańka, Kamil Radzikowski, Marcin Szczechowicz, Tomasz Robak, Łukasz Lewicki.  • Grali z drużynami z Kanady, Islandii i USA. Wilki na turnieju Stjarnan

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale czad , super ... Brawo !!!
Dodano: 28.02.2018 09:06    Przez: ~Fan

KOMENTARZE

Ale czad , super ... Brawo !!!
Dodano: 28.02.2018 09:06    Przez: ~Fan
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO