WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Wilki podejmą Trefl, półfinały w Rzgowie

Dodano: 26.04.2018 11:42
Źródło: LM.pl

Siatkarskie zmagania nabierają rozpędu. W najbliższy weekend ważne spotkania w naszym regionie czekają Wilki Wilczyn i Orła ReklamowyGadżet Osiecza.

Drużyna z Wilczyna po dwóch meczach w fazie play-off z Treflem Lębork jest w doskonałym punkcie do walki o awans do turnieju półfinałowego. Wilki w Lęborku pokonały dwukrotnie Trefl 3:1 i 3:0. Do wywalczenia awansu i powtórzenia sukcesu sprzed roku brakuje im już tylko jednej wygranej.

Losy rywalizacji wilczynianie mają więc dużą szansę rozstrzygnąć już w najbliższą sobotę. Wtedy właśnie Wilki podejmą Trefl Lębork w trzecim spotkaniu play-off. Jeżeli wilczynianie wygrają, rywalizacja zostanie zakończona na sobotnim meczu. Jeśli wygra Trefl, w niedzielę rozegrany zostanie czwarty mecz.

Spotkanie Wilki Wilczyn - Trefl Lębork zaplanowane jest na 28 kwietnia na godz. 19.00. Ewentualne czwarte spotkanie odbędzie się w niedzielę, również o godz. 19.00. Spotkania transmitowane będą w portalu LM.pl.

Siatkarskie święto szykuje się w najbliższy weekend w Rzgowie. Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza rozegra tam turniej półfinałowy o awans do II ligi. Łącznie kibice będą mogli obejrzeć sześć spotkań z udziałem Wikinga Rymań (województwo zachodniopomorskie), Kasztelana Rozprza (województwo łódzkie) i Steico Noteci Czarnków (województwo wielkopolskie). Turniej rozgrywany będzie systemem każdy z każdym, a awans do turnieju finałowego uzyskają dwie najlepsze drużyny.

Możliwość organizacji tych zawodów to również duże wyróżnienie dla Orła Osiecza. Beniaminek III ligi organizuje turniej półfinałowy po raz pierwszy, po raz pierwszy też tego typu zawody rozegrane zostaną w Rzgowie. Zmagania rozpoczną się w piątek i potrwają do niedzieli.

Harmonogram turnieju:

27 kwietnia (piątek):
godz. 17.00: Wiking Rymań - Steico Noteć Czarnków
godz. 20.00: Kasztelan Rozprza - Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.

28 kwietnia (sobota):
godz. 17.30: Steico Noteć Czarnków - Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza
godz. 20.00: Wiking Rymań - Kasztelan Rozprza.

29 kwietnia (niedziela):
godz. 13.00: Kasztelan Rozprza - Steico Noteć Czarnków
godz. 16.00: Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza - Wiking Rymań.  • Siatkarska kolejka: Wilki podejmą Trefl, półfinały w Rzgowie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Do boju Wilki !!!
Dodano: 26.04.2018 21:23    Przez: ~Wilk
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO