WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Igor Jakubowski szykuje się do powrotu. Ma już promotora

Dodano: 23.05.2018 10:02
Źródło: LM.pl

Tomasz Turkowski został pierwszym promotorem Igora Jakubowskiego. Koninianin oficjalnie ogłosił rozpoczęcie kariery zawodowej.

Ostatni koniński olimpijczyk, wychowanek Zagłębia Konin, od dłuższego czasu ma rozbrat z ringiem. Wszystko przez kontuję ręki, która wykluczyła go ze startów na dłuższy czas. Na początku tego roku Jakubowski wspominał jednak o możliwości powrotu na ring, ale już jako pięściarz zawodowy. Przebywający cały czas w Manchesterze koninianin jeszcze w marcu sugerował, że swoją karierę będzie kontynuował właśnie w Anglii.

Teraz wiadomo już, że Jakubowski faktycznie rozpoczyna przygodę z zawodowym ringiem. W zeszły czwartek koninianin na swoim profilu na FB oficjalnie ogłosił podpisanie kontraktu z promotorem Tomaszem Turkowskim. To menedżer związany z grupą Fight Events, w której jest m.in. Kamil Gardzielik. - Wydaje mi się, że mamy podobną wizję boksu. W ten sam sposób myślimy o mojej karierze, a na początku współpracy to bardzo istotne - ocenia Turkowskiego w rozmowie z polsatsport.pl Igor Jakubowski.

Kiedy można spodziewać się pierwszej zawodowej walki koninianina? Jak mówi Jakubowski, 5 czerwca czeka go jeszcze poprawka wcześniejszego zabiegu prawej dłoni. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy ma wrócić do pełnej sprawności i niewykluczone, że jeszcze w tym roku zadebiutuje na zawodowym ringu. 

Jakubowski ma zamiar występować w wadze junior ciężkiej, czyli podobnej do wagi z czasów kariery amatorskiej, gdy walczył w kat. ciężkiej. - Mój boks bardziej pasuje pod zawodowstwo. Będę musiał oczywiście dużo podpatrywać, przestawiać się na bardziej inteligentne boksowanie, i być skorym do nauki. Wiem, że jestem na to wszystko gotowy i jeśli człowiek, z którym się zwiąże też, to wiem że razem możemy robić duże rzeczy - zapewnia Jakubowski w rozmowie z polsatsport.pl.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Igor Jakubowski,   Zagłębie Konin,   Tomasz Turkowski

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pan Igor przypomni jak mu poszło na Olimpiadzie. Zy podobny poziom zamierza reprezentować na zawodowym ringu?
Dodano: 23.05.2018 12:55    Przez: ~Box
Przestań cpac!!!
Dodano: 23.05.2018 22:17    Przez: ~Fan

KOMENTARZE

Pan Igor przypomni jak mu poszło na Olimpiadzie. Zy podobny poziom zamierza reprezentować na zawodowym ringu?
Dodano: 23.05.2018 12:55    Przez: ~Box
Keler jest za niski na cruiser a co I.on chce z golowkinem boksowac ? xD
Dodano: 23.05.2018 14:36    Przez: ~Bonny
Niech se do spokój
Dodano: 23.05.2018 19:16    Przez: ~L O
Przestań cpac!!!
Dodano: 23.05.2018 22:17    Przez: ~Fan
Koniec gadania czas boksowania!
Dodano: 23.05.2018 22:25    Przez: ~a fe
Celebrition men;)
Dodano: 24.05.2018 15:18    Przez: ~Zrodelko
Na SKORZĘCIN !!!!!! :D
Dodano: 26.05.2018 19:06    Przez: ~Kumpel
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO