WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

KŻ KWB Konin otworzył sezon. Udało się rozegrać jeden wyścig

Dodano: 28.05.2018 10:19
Źródło: LM.pl

Przy niemal bezwietrznej pogodzie sezon żeglarski na Jeziorze Pątnowskim otworzył Klub Żeglarski przy KWB Konin. Uczestnicy regat rozegrali tylko jeden wyścig.

Choć sobota w Pątnowie była bardzo ciepła i słoneczna, żeglarze nie mieli wielu powodów do zadowolenia. Brak wiatru sprawił, że rozegranie Regat Otwarcia Sezonu KŻ KWB Konin było bardzo ciężkie. Z planowanych kilku wyścigów odbył się ostatecznie tylko jeden.

Wystartowało w nim czternaście załóg rywalizujących w czterech klasach. W klasyfikacji Omega Sport najlepsza okazała się załoga Grzegorz Zimny, Anna Zimna, a drugie miejsce zajęli: Andrzej Dębowski, Anna Dębowska i Krzysztof Krajewski. W klasie T1 pierwsze miejsce zdobyli Jacek Szymański i Ewa Brzezińska, na drugim stopniu podium stanęli Andrzej Kuberski i Zdzisław Dudek, a na trzecim - Sebastian Zaradzki i Paweł Ordan. 

W klasie T2 najlepsza okazała się załoga: Paweł Czajkowski i Mariusz Cheliński. Drugi był Jacek Olejniczak, a trzecie miejsce wywalczyli Stanisław Wapniarski i Janusz Mach. W klasie Open wystartowały dwie załogi. Zwyciężyli Andrzej Płuciennik i Marcin Badowski przed Rafałem Pogodskim, Pawłem Sidorem, Stefanem Sikorskim i Błażejem Miziniakiem. 

Kolejne żeglarskie regaty rozegrane zostaną 30 czerwca. W Pątnowie odbędą się wtedy Regaty Prywatnych Armatorów.

źródło: kzkwb.konin.plslajd 1 z 16
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO