WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

KŻ KWB Konin otworzył sezon. Udało się rozegrać jeden wyścig

Dodano: 28.05.2018 10:19
Źródło: LM.pl

Przy niemal bezwietrznej pogodzie sezon żeglarski na Jeziorze Pątnowskim otworzył Klub Żeglarski przy KWB Konin. Uczestnicy regat rozegrali tylko jeden wyścig.

Choć sobota w Pątnowie była bardzo ciepła i słoneczna, żeglarze nie mieli wielu powodów do zadowolenia. Brak wiatru sprawił, że rozegranie Regat Otwarcia Sezonu KŻ KWB Konin było bardzo ciężkie. Z planowanych kilku wyścigów odbył się ostatecznie tylko jeden.

Wystartowało w nim czternaście załóg rywalizujących w czterech klasach. W klasyfikacji Omega Sport najlepsza okazała się załoga Grzegorz Zimny, Anna Zimna, a drugie miejsce zajęli: Andrzej Dębowski, Anna Dębowska i Krzysztof Krajewski. W klasie T1 pierwsze miejsce zdobyli Jacek Szymański i Ewa Brzezińska, na drugim stopniu podium stanęli Andrzej Kuberski i Zdzisław Dudek, a na trzecim - Sebastian Zaradzki i Paweł Ordan. 

W klasie T2 najlepsza okazała się załoga: Paweł Czajkowski i Mariusz Cheliński. Drugi był Jacek Olejniczak, a trzecie miejsce wywalczyli Stanisław Wapniarski i Janusz Mach. W klasie Open wystartowały dwie załogi. Zwyciężyli Andrzej Płuciennik i Marcin Badowski przed Rafałem Pogodskim, Pawłem Sidorem, Stefanem Sikorskim i Błażejem Miziniakiem. 

Kolejne żeglarskie regaty rozegrane zostaną 30 czerwca. W Pątnowie odbędą się wtedy Regaty Prywatnych Armatorów.

źródło: kzkwb.konin.plslajd 1 z 16
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO