WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mateusz Goiński przegrał, ale wciąż boksuje Damian Wiśniewski

Dodano: 21.06.2018 16:36
Źródło: LM.pl

W drugiej walce na 45. Chemistry World Cup Mateusz Goiński uległ swojemu rywalowi. W Akademickich Mistrzostwach Polski wciąż walczy natomiast Damian Wiśniewski.

W swoim drugim pojedynku na turnieju w Halle Mateusz Goiński mierzył się z reprezentantem gospodarzy - Andreyem Merzlyakowem. Pięściarz Zagłębia Konin przegrał ten pojedynek jednogłośną decyzją sędziów i odpadł z dalszej rywalizacji.

O medale Akademickich Mistrzostw Polski walczy natomiast Damian Wiśniewski. Pięściarz Zagłębia, reprezentujący na zawodach PWSZ Konin, w swojej pierwszej walce pokonał Macieja Szota przez poddanie w trzeciej rundzie, a w czwartek już w pierwszej rundzie, przez RSC - Michała Wojtkiewicza (AWF Wrocław), dzięki czemu awansował do finału Akademickich Mistrzostw Polski.

W czwartek na ringu zaprezentowała się również pięsciarka Copacabany Konin Natalia Wojdak. Studentka Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy przegrała przez RSC w drugiej rundzie z Laurą Grzyb (PWSZ Racibórz). Druga z zawodniczek z Konina - Lidia Wojszkun - uległa natomiast na punkty Ewie Tarnowskiej (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie). autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Leszczyki na strzała
Dodano: 22.06.2018 14:34    Przez: ~A$AP ROCKY
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO