WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pątnów. Regaty Prywatnych Armatorów. Rywalizowało sześć załóg

Dodano: 3.07.2018 11:13
Źródło: LM.pl

Dobre, choć trochę ekstremalne - tak żeglarze opisywali warunki podczas sobotnich Regat Prywatnych Armatorów na Jeziorze Pątnowskim. W zawodach wzięło udział sześć załóg.

Pogoda w sobotę sprzyjała pływaniu, choć jak zaznacza Roman Latanowicz, prezes Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego i uczestnik regat, warunki były trochę ekstremalne. - Bardzo silny, porywisty wiatr , słoneczna pogoda i trochę chłodno jak na tę porę roku. Obyło się jednak bez wywrotek.

W zawodach na Jeziorze Pątnowskim wzięło udział sześć załóg. Pierwsze miejsce wywalczył Stanisław Wapniarski, a na podium uplasowali się jeszcze Jacek Olejniczak i Roman Latanowicz. Trzy kolejne pozycje zajęli Bogusław Szymaniak, Jacek Szymański i Paweł Kraska. 

Zawody nie zaliczył się do cyklu Grand Prix Jezior Konińskich. Ich organizatorem był KŻ przy KWB w Koninie. Kolejny start - 14 lipca. W Ślesinie rozegrane zostaną wtedy Regaty o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin.slajd 1 z 17
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pierwsze zdjęcie śmiech na sali
Dodano: 03.07.2018 15:02    Przez: ~Piesniarz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO