WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pątnów. Regaty Prywatnych Armatorów. Rywalizowało sześć załóg

Dodano: 3.07.2018 11:13
Źródło: LM.pl

Dobre, choć trochę ekstremalne - tak żeglarze opisywali warunki podczas sobotnich Regat Prywatnych Armatorów na Jeziorze Pątnowskim. W zawodach wzięło udział sześć załóg.

Pogoda w sobotę sprzyjała pływaniu, choć jak zaznacza Roman Latanowicz, prezes Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego i uczestnik regat, warunki były trochę ekstremalne. - Bardzo silny, porywisty wiatr , słoneczna pogoda i trochę chłodno jak na tę porę roku. Obyło się jednak bez wywrotek.

W zawodach na Jeziorze Pątnowskim wzięło udział sześć załóg. Pierwsze miejsce wywalczył Stanisław Wapniarski, a na podium uplasowali się jeszcze Jacek Olejniczak i Roman Latanowicz. Trzy kolejne pozycje zajęli Bogusław Szymaniak, Jacek Szymański i Paweł Kraska. 

Zawody nie zaliczył się do cyklu Grand Prix Jezior Konińskich. Ich organizatorem był KŻ przy KWB w Koninie. Kolejny start - 14 lipca. W Ślesinie rozegrane zostaną wtedy Regaty o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin.slajd 1 z 17
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pierwsze zdjęcie śmiech na sali
Dodano: 03.07.2018 15:02    Przez: ~Piesniarz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO