LM.plSportSzermierze KKSz w turnieju ,,Współcześni Rycerze Zapraszają"

Szermierze KKSz w turnieju ,,Współcześni Rycerze Zapraszają"

Pięć medali zdobyli reprezentanci KKSz Konin i SSiR Kramsk podczas X Międzynarodowego Turnieju Szermierczego ,,Współcześni Rycerze Zapraszają". Po złoto sięgnęli Igor Radoch i Filip Radoch.

Igor Radoch triumfował w kategorii zuchów, pokonując w finale Szymona Grzegorka z MUKS Victor Warszawa 8:5. Aż trzy medale wywalczyli reprezentanci KKSz Konin w kategorii młodzików. Złoto zdobył Filip Radoch, pokonując w finale Kajetana Moczydłowskiego z MUKS Victor Warszawa 12:9. Na trzecim miejscu uplasowali się Adam Kaczmarczyk z KKSz Konin i Kacper Malcer z SSiR Kramsk.

Ostatni krążek koninianie zdobyli w kategorii juniorów młodszych. Po brązowy medal sięgnął Jan Piguła (KKSz Konin).