LM.plSportSokół pokonał Jarotę. Pierwsze zwycięstwo w letniej przerwie

Sokół pokonał Jarotę. Pierwsze zwycięstwo w letniej przerwie

Wygraną 2:1 zakończył się sobotni mecz kontrolny Sokoła Kleczew z Jarotą Jarocin. Bramki dla drużyny Łukasza Cichosa zdobyli Mikołaj Pingot i Jakub Antosik.

Po dwóch sparingowych porażkach - 0:2 z Rakowem Częstochowa i 1:2 z LKS Gołuchów, Sokół Kleczew zmierzył się z trzecim meczu kontrolnym z III-ligową Jarotą Jarocin. Mecz z ligowym rywalem zakończył się wygraną Sokoła 2:1.

Prowadzenie kleczewianom jeszcze w pierwszej połowie dał Mikołaj Pingot. Obrońca Sokoła celnie uderzył głową, pokonując bramkarza Jaroty. Na 2:0 goście podwyższyli w drugiej połowie. Sytuację sam na sam wykorzystał Jakub Antosik. Jarota był w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką. W 81. minucie dośrodkowanie na bramkę zamienił Igor Skowron.

Sokół Kleczew pokonał Jarotę 2:1. Było to pierwsze zwycięstwo drużyny Łukasza Cichosa podczas letniego okresu przygotowawczego. Kolejny mecz - już w najbliższy piątek. O godz. 17.30 w Budzisławiu Kościelnym Sokół zagra z Unią Janikowo.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1:2 (81' Igor Skowron - 25' Mikołaj Pingot, 56' Jakub Antosik)

źródło: sokol.kleczew.pl / jarota.com