WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Regaty Między Mostami. Wiatru brak, ale słońce dało się we znaki

Dodano: 6.08.2018 12:03
Źródło: LM.pl

W trudnych warunkach pogodowych rywalizować musieli żeglarze podczas Regat Między Mostami - Memoriału Stanisława Dobrzyńskiego. Wyniki zawodów ustalone zostały na podstawie pozycji jachtów przed osiągnięciem mety.

Plażowa pogoda, która miała miejsce w sobotę nie sprzyjała żeglarzom. Uczestnicy organizowanych przez KŻ Energetyk Konin regat na Jeziorze Pątnowskim musieli radzić sobie z piekącym słońcem i przede wszystkim - niemal całkowitym brakiem wiatru. - Trzeba było wyniki regat ściągnąć z ,,wody"czyli z pozycji, na których znajdowały się jachty przed osiągnieciem linii mety - tłumaczy Roman Latanowicz, prezes Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Ostatecznie sklasyfikowanych zostało czternaście załóg w pięciu klasach. Jako jedyny w klasie Omega Sport wystartował Maciej Hetke, zajmując automatycznie pierwsze miejsce. W klasie T1 najlepszy okazał się Andrzej Kuberski, drugie miejsce wywalczył Piotr Paluszyński, a trzecie - Paweł Kraska. W klasie T2 zwyciężył Rafał Wrzesiński przed Stanisławem Wapniarskim i Jackiem Olejniczakiem.

Klasę T3 wygrał Paweł Czajkowski. Drugie miejsce zajął Bogdan Andrzejewski, a na trzeciej pozycji uplasowali się Krzysztof Nowakowski i Roman Latanowicz. W klasie open zwyciężył natomiast Dariusz Lenartowski, drugi był Arkadiusz Wieczorek, a trzeci - Andrzej Płóciennik.

Były to trzecie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich. Kolejne zawody już w najbliższą sobotę. W Ślesinie odbędą się Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Ślesińskiego. slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A Stefana ten fachowiec był ?
Dodano: 06.08.2018 12:38    Przez: ~Frans roll
Kubera GRATULACJE😁😎💪⛵️
Dodano: 06.08.2018 22:54    Przez: ~Koma.
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO