WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Regaty Między Mostami. Wiatru brak, ale słońce dało się we znaki

Dodano: 6.08.2018 12:03
Źródło: LM.pl

W trudnych warunkach pogodowych rywalizować musieli żeglarze podczas Regat Między Mostami - Memoriału Stanisława Dobrzyńskiego. Wyniki zawodów ustalone zostały na podstawie pozycji jachtów przed osiągnięciem mety.

Plażowa pogoda, która miała miejsce w sobotę nie sprzyjała żeglarzom. Uczestnicy organizowanych przez KŻ Energetyk Konin regat na Jeziorze Pątnowskim musieli radzić sobie z piekącym słońcem i przede wszystkim - niemal całkowitym brakiem wiatru. - Trzeba było wyniki regat ściągnąć z ,,wody"czyli z pozycji, na których znajdowały się jachty przed osiągnieciem linii mety - tłumaczy Roman Latanowicz, prezes Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Ostatecznie sklasyfikowanych zostało czternaście załóg w pięciu klasach. Jako jedyny w klasie Omega Sport wystartował Maciej Hetke, zajmując automatycznie pierwsze miejsce. W klasie T1 najlepszy okazał się Andrzej Kuberski, drugie miejsce wywalczył Piotr Paluszyński, a trzecie - Paweł Kraska. W klasie T2 zwyciężył Rafał Wrzesiński przed Stanisławem Wapniarskim i Jackiem Olejniczakiem.

Klasę T3 wygrał Paweł Czajkowski. Drugie miejsce zajął Bogdan Andrzejewski, a na trzeciej pozycji uplasowali się Krzysztof Nowakowski i Roman Latanowicz. W klasie open zwyciężył natomiast Dariusz Lenartowski, drugi był Arkadiusz Wieczorek, a trzeci - Andrzej Płóciennik.

Były to trzecie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich. Kolejne zawody już w najbliższą sobotę. W Ślesinie odbędą się Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Ślesińskiego. slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A Stefana ten fachowiec był ?
Dodano: 06.08.2018 12:38    Przez: ~Frans roll
Kubera GRATULACJE😁😎💪⛵️
Dodano: 06.08.2018 22:54    Przez: ~Koma.
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO