WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Cztery w U-19, jedna w U-15. Powołania dla piłkarek Medyka

Dodano: 7.08.2018 11:01
Źródło: LM.pl

Pięć zawodniczek Medyka Konin otrzymało powołania do dwóch młodzieżowych reprezentacji Polski. Piłkarki wezmą udział w konsultacji szkoleniowej i zgrupowaniu selekcyjnym.

Najwięcej piłkarek, bo cztery, dostało powołanie do reprezentacji do lat dziewiętnastu. W zgrupowaniu selekcyjnym, które odbędzie się od 13 do 15 sierpnia w Pruszkowie wezmą udział Aleksandra Stasiak, Karolina Majda, Julia Maskiewicz i Weronika Helińska. Medyk wystawił najbardziej liczną reprezentację spośród wszystkich klubów, z których powołane zostały zawodniczki.

Dodatkowo jedna piłkarek Medyka otrzymała powołanie do kadry do lat piętnastu. Liwia Lizik weźmie udział w konsultacji szkoleniowej od 20 do 23 sierpnia w Pruszkowie.   • Cztery w U-19, jedna w U-15. Powołania dla piłkarek Medyka

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął 173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 07.08.2018 12:47    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
gratulacje dla sztabu trenerskiego. Pozdrawiam wszystkich wchodzących na stronę Medyka = to interesujący się jego losem sympatycy. W Koninie tylko MEDYK - wiadomo!
Dodano: 07.08.2018 15:08    Przez: ~sympatyczny Adrian
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO