WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Krystian Bielik w kadrze rezerw Arsenalu. Wraca po kontuzji

Dodano: 8.08.2018 11:32
Źródło: LM.pl

Wychowanek Górnika Konin Krystian Bielik został zgłoszony do kadry rezerw Arsenalu. Wiosną koninianin niemalże nie grał, lecząc kontuzję, której doznał w marcu.

Bielik ma za sobą stracony rok, w którym niemalże nie występował. Latem 2017 roku doznał kontuzji barku, która zastopowała jego wypożyczenie do innego klubu. Zimą, po wyleczeniu urazu, został wypożyczony do Walsall FC z League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii). Nie zagrał jednak nawet jednego spotkania w barwach tej drużyny, po raz kolejny doznał bowiem kontuzji i wrócił do Arsenalu, by ją wyleczyć.

W międzyczasie w londyńskim klubie nastąpiła zmiana trenera. Arsene'a Wengera, który ściągnął Krystiana Bielika do Arsenalu z Legii Warszawa, zastąpił Unai Emery. Koninianin nie znalazł się w kadrze londyńskiej drużyny na tournee do Stanów Zjednoczonych. To zmiana, za czasów Wengera Bielik wyjeżdżał bowiem na zgrupowania razem z pierwszą drużyną, uczestniczył również w treningach zespołu seniorów.

Do nowego sezonu wychowanek Górnika Konin przygotowuje się razem z drużyną rezerw. Nowy sezon Arsenal U-23 rozpocznie w najbliższą sobotę ligowym spotkaniem z Manchesterem City U-23. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Arsenal,   Górnik Konin,   Krystian Bielik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Wychowanek Aluminium Konin,tam zaczynal!
Dodano: 08.08.2018 13:37    Przez: ~Jaca
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO