WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Jesienny czarter jachtów na Morzu Śródziemnym

Materiał promocyjny

Dodano: 28.08.2018 22:37

Czego oczekujemy od urlopu? Poza wypoczynkiem i regeneracją marzy nam się wolność. Chcemy sami decydować: co, kiedy i z kim będziemy robić. Właśnie dlatego zamiast wybrać tradycyjny wypoczynek w hotelu, warto wyczarterować jacht i udać się w rejs po Morzu Śródziemnym. Kierunek? Ten zależy tylko od Ciebie!

Rejs jesienią?
Mogłoby się wydawać, że jesiń to już „po sezonie” - pogoda niepewna, noce chłodne, dni krótkie. Nie zapominajmy jednak, że Morze Śródziemne leży na innej szerokości geograficznej niż Polska. Kiedy u nas do drzwi puka jesień, tam nadal jest lato. Może nie tak gorące, jak w miesiącach wakacyjnych, ale to nawet lepiej. Nikt na dłuższą metę nie lubi morderczego upału od rana do wieczora. Nawet na jachcie. Wrzesień i październik to idealna pora na niespieszny, ciepły i słoneczny rejs po Morzu Śródziemnym, w dowolnie wybranym kierunku.

Chcesz popływać? Prosto z jachtu do morza!
Czy wiesz, że właśnie teraz, gdy przychodzi pierwsze jesienne ochłodzenie, woda w morzu jest cieplejsza, niż w czasie czerwcowych upałów? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaszył się jachtem w zatoczce – stanął na boi lub kotwicy, i w dowolnym momencie korzystał z uroków pływania w turkusowych wodach Morza Śródziemnego. Zabierz ze sobą maskę i rurkę. Podwodny świat zachwyci Cię swoją różnorodnością. Marzy Ci się pobyt na plaży? Nic trudnego. Mając ponton na jachcie w każdej chwili możesz udać się na brzeg.

Wszystkie porty mogą być twoje
I nie jest to żadna przenośnia. Koniec wakacji to automatycznie koniec turystycznego tłoku. Mniejsza liczba turystów (również tych na wodzie) wpłynie znacząco na komfort Twoich wakacji. Ominą Cię trudności w znalezieniu miejsca w marinie, będziesz mógł dłużej żeglować w ciągu dnia nie martwiąc się, czy znajdziesz wolną boję w zatoce. Łatwiej niż w sezonie turystycznym trafisz na pustą plażę czy kameralną zatoczkę tylko dla siebie. A wieczorem udasz się do dobrej restauracji, bez konieczności rezerwacji.

Łagodna bryza zamiast Meltemi
Decydując się na wynajem jachtu i rejs po Morzu Śródziemnym, trzeba brać pod uwagę pogodę. To od jej kaprysów w dużej części zależy powodzenie Twojej wyprawy. Na pewno nie masz ochoty przez tydzień walczyć ze sztormem, porywistym wiatrem, cumować przez kilka dni w tym samym porcie, albo chować się przed deszczem pod pokładem. Wiejący w lecie silny, północy wiatr, nazywany w Grecji Meltemi, potrafi osiągnąć siłę 8 stopni w skali Beauforta. Na szczęście, na początku września znacznie słabnie, a w październiku jest już tylko wspomnieniem.

Ceny, które cię zaskoczą
Jest po sezonie, a ceny spadają. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią przepłacać. Czarter jachtu na Morzu Śródziemnym jest na wyciągnięcie ręki, także dla średnio zarabiających. Ceny jachtów są znacznie niższe niż w lipcu i sierpniu, a dodatkowo powakacyjne rabaty sięgają nawet 50% wyjściowej ceny. Innymi słowy, we wrześniu i październiku możesz popłynąć w rejs za pół darmo.

Jacht, który pokochasz
Na czas rejsu jacht stanie się twoim domem. Zrobiliśmy wszystko, żebyś czuł się na nim komfortowo. Niezawodny silnik oraz elektronika pokładowa zapewni pełne wsparcie podczas manewrowania jachtem. Przyrządy nawigacyjne oraz wyposażenie ratunkowe dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa. Bogato wyposażona kuchnia pozwoli wygodnie przygotować posiłki, a przestronny kokpit z dużym stołem zapewni komfort biesiadowania do późna w nocy. Instalacja ciepłej wody, łazienki wyposażone w toalety i prysznice oraz dodatkowo prysznic rufowy to twoja przepustka do codziennej toalety. Ale tym, co pokochasz najbardziej, jest teakowy pokład, na którym można wylegiwać się bez końca.

Popłyń w rejs. Zatrzymaj czas. Daj się porwać turkusowi morza, gorącym promieniom słonecznym i delikatnej bryzie - po prostu wypoczywaj!

Więcej informacji znajdziesz pod adresem https://www.punt.pl/czarter-jachtow/  • Jesienny czarter jachtów na Morzu Śródziemnym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:turystyka,   morze śródziemne,   żeglarstwo

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO