WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga szachów. UKS Smecz i Hetman jak na razie bezpieczne

Dodano: 4.09.2018 11:13
Źródło: LM.pl

Trzy rozegrane rundy w II lidze seniorów mają za sobą szachiści UKS Smecz Konin i Hetmana Konin. Obie drużyny na ten moment plasują się na miejscach gwarantujących utrzymanie.

Tegoroczne rozgrywki II ligi odbywają się w Jastrzębiej Górze. Rozpoczęły się w sobotę i potrwają do najbliższej niedzieli. W tym czasie szachiści rozegrają dziewięć rund. W 37-zespołowej stawce są dwie drużyny z Konina - UKS Smecz i Hetman. Oba zespoły na ten moment zajmują miejsca gwarantujące utrzymanie w II lidze.

Świetnie rozgrywki rozpoczęli zawodnicy UKS Smecz. Koninianie w trzech pierwszych meczach zanotowali remis 3:3 z Hetmanem Płock i dwa zwycięstwa - 3,5:2,5 z Gryfem Dębica i 3,5:2,5 z OTSz Ostrów Wlkp. Pięć zdobytych punktów UKS Smecz zajmować obecnie szóste miejsce w tabeli ze stratą zaledwie jednego oczka do liderującej Sandecji Nowy Sącz.

Tuż nad strefą spadkową plasują się natomiast szachiści Hetmana ubezpieczenia7dni Konin. Drugi z konińskich reprezentantów jak na razie wygrał raz 4:2 z Akademią Szachową Płock i przegrał 2,5:3,5 z Roszadą Żory oraz 2,5:3,5 z Rotmistrzem Grudziądz. Z dwoma zdobytymi punktami Hetman ubezpieczenia7dni zajmuje 23. miejsce w klasyfikacji. Do strefy spadkowej jest niedaleko, bowiem utrzymanie wywalczą jedynie zespoły, które zajmą miejsca do 24. włącznie.

We wtorek konińskie zespoły rozegrają spotkania czwartej rundy. UKS Smecz Konin zagra z piątą Ostródzianką Ostróda, a Hetman ubezpieczenia7dni zmierzy się z 27. Gońcem Żarów.

fot. UKS Smecz Konin/Hetman Koninslajd 1 z 10
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szachy,   II liga,   UKS Smecz Konin,   Hetman Konin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO