WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dziesięć drużyn zagra w I Ogólnopolskim Turnieju Piłka Łączy Dzieci

Dodano: 14.09.2018 10:42
Źródło: LM.pl

Dwa zespoły z Konina - Akademia Piłkarska Reissa oraz Górnik - a także osiem z całej Polski wystąpi już w najbliższy weekend w I Ogólnopolskim Turnieju Piłka Łączy Dzieci w Kazimierzu Biskupim.

W zawodach wezmą udział piłkarze urodzeni w 2007 roku oraz młodsi. O najwyższe miejsca rywalizować będą drużyny Olympic Wrocław, Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa Konin, Calcio Wągrowiec, Calisii Kalisz, Unii Swarzędz, Warty Poznań, Górnika Konin, Antonio Jarocin i Sucharów Suchy Las. - Wszystkie zaproszone drużyny są czołowymi zespołami w swoich okręgach i województwie, co gwarantuje wysoki poziom turnieju i masę pozytywnych emocji - gwarantują organizatorzy.

Za przygotowanie zawodów odpowiada Stowarzyszenie Piłka Łączy Dzieci oraz Akademia Piłkarska Reissa Konin. Stowarzyszenie na początku roku 2018 w Podbieli (gm. Zagórów). Utworzyli je rodzice dzieci pasjonujących się sportem, a zwłaszcza piłka nożną. Jego głównym założeniem jest propagowanie rozwoju rożnych dziedzin sportu wśród dzieci i młodzieży. - Chcemy przede wszystkim wychować dobrych ludzi, którzy się wzajemnie szanują i pomagają sobie, jak również uczą się współpracy w grupie oraz dyscypliny - przekonują członkowie stowarzyszenia.

I Ogólnopolski Turniej Piłka Łączy Dzieci rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00. W pierwszym dniu rywalizacji zmagania potrwają do godz. 17.00. Dokończenie zmagania w niedzielę od godz. 9.00 do godz. 15.00. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na Stadionie 700-lecia w Kazimierzu Biskupim.

   • Dziesięć drużyn zagra w I Ogólnopolskim Turnieju Piłka Łączy Dzieci

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Wspaniała inicjatywa! Super, że kluby z naszego regionu, mogą zagrać w takim turnieju!!!!
Dodano: 14.09.2018 14:11    Przez: ~Kibic Górnika
Pozdrawiamy i powodzenia!!
Dodano: 14.09.2018 14:43    Przez: ~Fan
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO