WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dziesięć drużyn zagra w I Ogólnopolskim Turnieju Piłka Łączy Dzieci

Dodano: 14.09.2018 10:42
Źródło: LM.pl

Dwa zespoły z Konina - Akademia Piłkarska Reissa oraz Górnik - a także osiem z całej Polski wystąpi już w najbliższy weekend w I Ogólnopolskim Turnieju Piłka Łączy Dzieci w Kazimierzu Biskupim.

W zawodach wezmą udział piłkarze urodzeni w 2007 roku oraz młodsi. O najwyższe miejsca rywalizować będą drużyny Olympic Wrocław, Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa Konin, Calcio Wągrowiec, Calisii Kalisz, Unii Swarzędz, Warty Poznań, Górnika Konin, Antonio Jarocin i Sucharów Suchy Las. - Wszystkie zaproszone drużyny są czołowymi zespołami w swoich okręgach i województwie, co gwarantuje wysoki poziom turnieju i masę pozytywnych emocji - gwarantują organizatorzy.

Za przygotowanie zawodów odpowiada Stowarzyszenie Piłka Łączy Dzieci oraz Akademia Piłkarska Reissa Konin. Stowarzyszenie na początku roku 2018 w Podbieli (gm. Zagórów). Utworzyli je rodzice dzieci pasjonujących się sportem, a zwłaszcza piłka nożną. Jego głównym założeniem jest propagowanie rozwoju rożnych dziedzin sportu wśród dzieci i młodzieży. - Chcemy przede wszystkim wychować dobrych ludzi, którzy się wzajemnie szanują i pomagają sobie, jak również uczą się współpracy w grupie oraz dyscypliny - przekonują członkowie stowarzyszenia.

I Ogólnopolski Turniej Piłka Łączy Dzieci rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00. W pierwszym dniu rywalizacji zmagania potrwają do godz. 17.00. Dokończenie zmagania w niedzielę od godz. 9.00 do godz. 15.00. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na Stadionie 700-lecia w Kazimierzu Biskupim.

   • Dziesięć drużyn zagra w I Ogólnopolskim Turnieju Piłka Łączy Dzieci

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wspaniała inicjatywa! Super, że kluby z naszego regionu, mogą zagrać w takim turnieju!!!!
Dodano: 14.09.2018 14:11    Przez: ~Kibic Górnika
Pozdrawiamy i powodzenia!!
Dodano: 14.09.2018 14:43    Przez: ~Fan
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO