WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Krzysztof Klaczek dołącza do federacji Fight Exclusive Night

Dodano: 14.09.2018 15:55
Źródło: LM.pl

20 października w Poznaniu swoją kolejną walkę w karierze stoczy Krzysztof Klaczek. Zawodnik Shooters Konin podpisał ostatnio kontrakt z federacją Fight Exclusive Night.

Od czasu powrotu po kontuzji Klaczek stoczył dwa pojedynki w klatce, przegrywając przez nokaut z Ludovitem Kleinem w Bratysławie i pokonując w świetnym stylu Sameera Alekozaiego podczas gali w Antwerpii. Teraz koninianin postawił kolejny krok w swojej karierze w MMA i podpisał kontrakt z polską federacją Fight Exclusive Night.

Klaczek został przedstawiony jako nowy zawodnik FEN podczas konferencji prasowej poświęconej najbliższej gali organizowanej przez federację. - Nie bez powodu wzmacniamy tę kategorię [piórkową - przyp. red.]. Krzysztof od dłuższego czasu był w naszym kręgu zainteresowań. Wcześniej miał problemy zdrowotne, ale teraz jest już wszystko w porzadku. Walka o pas w tej kategorii jest tylko kwestią czasu - mówił podczas konferencji Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Już 20 października Klaczek stoczy swój pierwszy pojedynek w barwach nowej federacji. W Poznaniu odbędzie się wtedy Fight Exclusive Night 22. Rywal zawodnika Shooters Konin nie jest jeszcze znany. 

Do tej pory w swojej karierze Krzysztof Klaczek stoczył szesnaście pojedynków. Wygrał jedenaście (w tym sześć przed czasem). Zawodową przygodę z MMA rozpoczął w 2011 roku.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MMA,   Shooters Konin,   Fight Exclusive Night,   Krzysztof Klaczek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Krzysiek walcz i wygrywaj!!! 👌👊👍💪
Dodano: 14.09.2018 22:28    Przez: ~Karacista
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO