WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Jest pierwsza wygrana w IV lidze! Olimpia Koło nadal w grze!

Dodano: 30.09.2018 21:35
Źródło: LM.pl

To spotkanie było piekielnie ważne dla piłkarzy Olimpii Koło. Porażka z Kotwicą Kórnik oznaczałaby niemal koniec szans na utrzymanie w IV lidze.

Przed sobotnim meczem Olimpię i Kotwicę dzieliło już siedem punktów. Powiększenie tej straty do dziesięciu oczek byłoby już niemal wyrokiem dla kolskiej drużyny. Olimpia zdołała jednak zanotować pierwsze zwycięstwo w sezonie. W 45. minucie decydującego gola zdobył Mikołaj Czajka.

Dzięki temu kolanie zmniejszyli straty do Kotwicy do czterech punktów. To wciąż sporo, ale drużynie Tomasza Mikusika udało się przełamać fatalną passę porażek i utrzymać kontakt do wyżej notowanych zespołów. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Olimpia podejmować będzie KS Opatówek.

Olimpia Koło - Kotwica Kórnik 1:0 (45' Mikołaj Czajka)

Olimpia Koło: Mariusz Sobczak - Dawid Wiśniewski, Wiktor Małecki, Piotr Rutkowski, Mikołaj Czajka, Igor Witczak (70' Maciej Graliński), Maciej Rojewski, Szymon Bartosik (78' Klaudiusz Szurgot), Bartosz Fret, Jakub Jaroński (46' Bartosz Kowalski), Michał Rutkowski.

Kotwica Kórnik: Adam Biba - Filip Brzostowski (85' Piotr Krenz), Maciej Kaczmarkiewicz (72' Mieszo Pytlak), Piotr Kalak, Oskar Machowski (10' Adrian Owczarek), Dawid Urbanek, Bartłomiej Szar, Karol Skiba, Adam Rogowski (65' Dominik Woroch), Patryk Kuberacki, Patryk Bordych.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Kotwica Kórnik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO