WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pierwsze zwycięstwo SPS Konspol Słupca. Kasztelan urwał tylko set

Dodano: 7.10.2018 11:41
Źródło: LM.pl

W drugiej kolejce II ligi siatkówki SPS Konspol Słupca zanotował pierwsze zwycięstwo w sezonie. Na wyjeździe słupczanie pokonali Kasztelan Rozprza.

Siatkarze SPS Konspol mierzyli się w sobotę z beniaminkiem II ligi. W pierwszej kolejce Kasztelan przegrał 1:3 z LKPS Borowno i dokładnie takim samym wynikiem zakończył się mecz drugiej kolejki. Słupczanie pozwolili sobie wyrwać jedynie jeden set.

Moment słabości przyszedł w drugiej części spotkania. Pierwszy set SPS Konspol wygrał bowiem 25:19. W drugim secie Kasztelan zwyciężył 25:18 i było 1:1. W trzeciej części spotkania gospodarze kontynuowali grę i słupczanie musieli gonić wynik. Po doprowadzeniu do remisu 13:13 SPS Konspol wyszedł na prowadzenie, którego już nie oddał i zwyciężył 25:21.

W trzecim secie słupczanie kontrolowali już przebieg gry i pewnie prowadzili przez całą część spotkania. Ostatecznie SPS Konspol zwyciężył 25:17, a w całym spotkaniu wygrał 3:1, notując pierwsze trzy punkty na swoim koncie w tym sezonie.

Po dwóch kolejkach drużyna ze Słupcy zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem czterech oczek. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę. SPS Konspol podejmować będzie Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

Kasztelan Rozprza - SPS Konspol Słupca 1:3 (19:25, 25:18, 21:25, 17:25). autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Kasztelan Rozprza

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO