WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Start czeka na pierwsze punkty. W sobotę zagra z UKS GOKiS

Dodano: 11.10.2018 13:05
Źródło: LM.pl

Piąty mecz w tym sezonie rozegrają w sobotę piłkarze ręczni Startu Konin. W Kątach Wrocławskich zmierzą się z tamtejszym GOKiS.

Dwunaste miejsce po czterech kolejkach zajmuje zespół UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. To może jednak sprawiać nieco mylne wrażenie, że zespół z województwa dolnośląskiego radzi sobie w tym sezonie słabo. Tymczasem sześć zanotowanych punktów to taki sam dorobek, jak... czwartego ZEW-u Świebodzin. Ponad połowa drużyn w II lidze gr. I ma właśnie sześć punktów na koncie.

- Oni są u siebie bardzo groźni, ograli się już i zaczynają bardzo dobrze grać. Będzie bardzo ciężko o dobry wynik - mówi o zawodnikach UKS GOKiS Kąty Wrocławskie trener Startu Konin Marek Salzman. Swój drugi sezon w II lidze UKS GOKiS rozpoczął od dwóch zwycięstw (36:31 z Liderem Swarzędz i 22:21 z ZEW-em Świebodzin) oraz dwóch porażek (25:30 z Borem Oborniki Śląskie i 21:22 z Tęczą Kościan). Latem zespół wzmocnił się rozgrywającym Bartoszem Piasecznym i skrzydłowym Maciejem Kuźbińskim. Kilku innych zawodników UKS GOKiS powróciło do gry po kontuzjach.

W przerwie między sezonami zmienił się również szkoleniowiec drużyny z Kątów Wrocławskich. Stery w drużynie objęła Alicja Łukasik. To była trenerka KPR Jelenia Góra oraz reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet. Do UKS GOKiS dołączyła już rok temu, ale w tym sezonie została pierwszym szkoleniowcem zespołu.

Start w Kątach Wrocławskich walczyć będzie o pierwsze punkty w sezonie. Koniński zespół jako jedyny w II lidze gr. I nie zdobył jeszcze ani jednego punktu i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Spotkanie z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie rozpocznie się w sobotę 13 października o godz. 18.00 w hali sportowej w Kątach Wrocławskich.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Będzie jak z Górnikiem - spadek ! hihihih
Dodano: 11.10.2018 17:14    Przez: ~szermi
Mam nadzieję że stara gwardia pojedzie a nie tylko grają w Koninie
Dodano: 12.10.2018 14:46    Przez: ~Widz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO