Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportWysoka porażka Olimpii Koło, honorowy gol Tomasza Mikusika

Wysoka porażka Olimpii Koło, honorowy gol Tomasza Mikusika

Pierwszy od ponad miesiąca mecz na wyjeździe Olimpii Koło zakończył się wysoką porażką drużyny Tomasza Mikusika. W Śmiłowie kolanie przegrali aż 1:5.

Orkan to jeden z zespołów z dolnych rejonów tabeli, ale dla Olimpii okazał się być zbyt wysokimi progami. Choć po pierwszej połowie gospodarze prowadzili tylko 1:0 po bramce Jakuba Zielińskiego.

O wiele więcej działo się po zmianie stron. Już w 48. minucie podwyższył Michał Fertikowski, a dwanaście minut później na 3:0 trafił Damian Buczek. W 65. minucie czwartą bramkę dorzucił Mateusz Tatera, a jedenaście minut po nim trafił jeszcze Damian Buczek. Kolan stać było jedynie na hinorowego gola. W końcówce spotkania do siatki rywali trafił Tomasz Mikusik.

Po trzynastej kolejce Olimpia bez zmian plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. Kolejny mecz w najbliższą sobotę. Kolanie podejmować będą Polonię Kępno.

Orkan Śmiłowo - Olimpia Koło 5:1 (40' Jakub Zieliński, 48' Michał Fertikowski, 60', 76' Damian Buczek, 65' Mateusz Tatara - 90' Tomasz Mikusik)

Orkan Śmiłowo: Jakub Adamski - Adrian Pietrowski, Wojciech Wypusz (46' Damian Buczek), Jędrzej Wiśniewski (70' Piotr Ginda-Kopeć), Mateusz Tatera (75' Patryk Koc), Michał Fertikowski, Jakub Zieliński, Sebastian Mikołajczak, Kamil Kosiński, Sebastian Purczyński, Adrian Mikołajczak (80' Patryk Klofik).

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Maciej Rojewski, Wiktor Małecki (82' Tomasz Mikusik), Mikołaj Czajka, Michał Rutkowski, Igor Witczak, Bartosz Kowalski, Szymon Bartosik (38' Maciej Graliński), Bartosz Fret, Jakub Jaroński (55' Sebastian Kazimierski), Klaudiusz Szurgot.