LM.plSportGolf. W finale Trójmeczu zwyciężył Koniński Klub Golfowy

Golf. W finale Trójmeczu zwyciężył Koniński Klub Golfowy

Najlepsi w brutto, netto i klasyfikacji generalnej. W niedzielę zawodnicy Konińskiego Klubu Golfowego przypieczętowali swoją wygraną w Trójmeczu Golfowym Kalisz - Konin - Ostrów Wlkp.

W rozgrywanych w Golinie-Kolonii zawodach koninianie nie mieli sobie równych. W kategorii brutto pięć pierwszych miejsc należało właśnie do reprezentantów KKG Konin. Najlepszy był Robert Tralewski z wynikiem 67 uderzeń, przed Piotrem Zbyszewskim (72) i Andrzejem Kozłowskim (73).

W klasyfikacji netto koninianie również opanowali podium. Zwyciężył Dariusz Karmowski (57), drugi był Andrzej Kozłowski (60), a na najniższym stopniu stanęli razem Robert Tralewski i Adam Biniewicz (obaj po 61).

W klasyfikacji generalnej Koniński Klub Golfowy zajął pierwsze miejsce z wynikiem 1028 uderzeń. Drugą lokatę wywalczyli golfiści z Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego, a trzecią - Air Golf Club Ostrów Wlkp. Ponadto w dodatkowych konkursach zwyciężali: RObert Tralewski i Alexander Piechota (nearest to the pin, dołek ósmy), dwukrotnie Adam Biniewicz (nearest to the pin, dołek dziewiąty), dwukrotnie Robert Tralewski (longest drive, dołek trzeci) i Lech Natkowski (pitch and putt).