LM.plSportTytuł tym razem dla Grunwaldu. W Kleczewie zagrali oldboye

Tytuł tym razem dla Grunwaldu. W Kleczewie zagrali oldboye

Grunwald Poznań, nie Śląsk Wrocław, zwyciężył w VI Turnieju Oldboyów w Piłce Ręcznej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew. Wysokie trzecie miejsce zajął Start Konin.

Po dwóch latach dominacji Śląska Wrocław - zmiana. W rozgrywanym co roku VI Turnieju Oldboyów w Piłce Ręcznej zwyciężył tym razem Grunwald Poznań. W finale rozgrywanych w Kleczewie zawodów poznaniacy mierzyli się z Górnikiem Złotoryja. Trzeci zespół 2017 roku okazał się jednak od Grunwaldu gorszy  i zajął ostatecznie drugie miejsce.

Duży sukces odnieśli piłkarze ręczni Startu Konin, którym udało się uplasować na trzecim miejscu. Kolejne lokaty zajęli: Zachodni Region Brześć-Białoruś, Oborniki Śląskie, Śląsk Wrocław, Masters Koronowo, ChKS Łódź i Szczypiorno Kalisz.

Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Skarbiński z Grunwaldu Poznań, najlepszymi bramkarzami wybrano Adama Budzyńskiego ze Startu Konin i Ivana Peszko z Zachodniego Regionu Brześć-Białoruś, najlepszym zawodnikiem Startu Konin został Janusz Kostrzewa, a najlepszym strzelcem zawodów - Włodzimierz Czerwiński z Masters Koronowo.