LM.plSportBrązowe krążki dla młodzików KKSz. Walczyli na turnieju w Koninie

Brązowe krążki dla młodzików KKSz. Walczyli na turnieju w Koninie

Adam Kaczmarczyk i Filip Radoch stanęli na podium Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików w Szabli. Zawody rozegrane zostały w Koninie.

Kaczmarczyk i Radoch jako jedyni koninianie awansowali do ćwierćfinałów turnieju rozgrywanego w Koninie. Szabliści KKSz Konin pokonali odpowiednio: Szymona Sulewskiego (UKS 13 Białystok) 12:5 oraz Bartosza Markera (TMS Sosnowiec) 12:7. W półfinale Kaczmarczyk uległ Oskarowi Kusakowi (Hajduczek Olsztyn) 7:12, a Radoch przegrał z Benedyktem Denkiewiczem (Szabla Ząbki) 11:12. Obaj koninianie uplasowali się ostatecznie na trzecich miejscach.

W ćwierćfinałach turnieju kobiet zabrakło zawodniczek KKSz Konin. Najwyżej w końcowej klasyfikacji uplasowała się Inez Graupen, zajmując dwudzieste miejsce.

Kolejne zawody za dwa tygodnie. 17 listopada w Sosnowcu odbędzie się III Puchar Polski Juniorów.