LM.plSportW Kole bez zmian. Piętnasta porażka w sezonie na koncie Olimpii

W Kole bez zmian. Piętnasta porażka w sezonie na koncie Olimpii

Przełamania nie było, Olimpia Koło przegrała piętnasty mecz w tym sezonie. Tym razem kolanie ulegli Tarnovii Tarnowo Podgórne 1:3.

Goście na prowadzenie w Kole wyszli już w czwartej minucie, prowadzenie Tarnovii dał Tomasz Graczyk. Później przez długi czas kibice Olimpii bramek nie oglądali. Dopiero w drugiej połowie na 2:0 dla gości trafił Krystian Skórczyński.

Nadzieję kolanom przywrócił w 74. minucie Kamil Jaroszewski, strzelając bramkę na 1:2. Goście nie dali sobie jednak wydrzeć wygranej, trzy punkty dla Tarnovii w doliczonym czasie gry przypieczętował Krystian Skórczyński. Zespół z Tarnowa Podgórnego zwyciężył 3:1.

Kolanie wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem pięciu punktów i stratą dziesięciu oczek do Krobianki Krobia i Kotwicy Kórnik. Kolejny, ostatni już w rundzie jesiennej mecz, zaplanowany jest na 24 listopada. Olimpia Koło zagra na wyjeździe z Obrą Kościan.

Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:3 (74' Kamil Jaroszewski - 4' Tomasz Graczyk, 56', 90'+ Krystian Skórczyński)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Michał Rutkowski, Dawid WIśniewski, Piotr Rutkowski, Wiktor Małecki (26' Jakub Jaroński), Mikołaj Czajka, Kacper Gatrzkie, Bartosz Fret (87' Maciej Graliński), Szymon Bartosik (57' Kamil Jaroszewski), Igor Witczak, Maciej Rojewski.