WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Niemiła niespodzianka w Rozprzy. Wilki przegrały w pięciu setach

Dodano: 25.11.2018 00:13
Źródło: LM.pl

To miał był łatwy mecz i dobre zakończenie pierwszej rundy. Tymczasem Wilki Wilczyn przegrały z Kasztelanem Rozprza 2:3 i zdobyły w ostatnim meczu pierwszej części rozgrywek tylko punkt.

W sobotę wilczynianie mierzyli się z przedostatnią drużyną tabeli, która do dziewiątej kolejki miała na koncie zaledwie cztery punkty. Pierwszy set starcia pokazał jednak, że gospodarze z Wilkami chcą powalczyć o coś więcej, niż tylko niska przegrana. Kasztelan wygrał 25:20 i niespodziewanie prowadził.

W drugim secie gościom udało się wyrównać, ale walka była bardzo zacięta. Do rozstrzygnięcia seta potrzebna była gra na przewagi. Ostatecznie wilczynianie zwyciężyli 28:26. W trzecim secie Kasztelan znów wygrał 25:22, a w czwartym znów lepsi okazali się siatkarze z Wilczyna, zwyciężając 25:19.

O meczu rozstrzygnąć miał więc ostatni, piąty set. Znów walka była wyrównana, ale nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy z Rozprzy, wygrywając 15:12, a w całym meczu - 3:2.

Wilki wywiozły jeden punkt i utrzymały piąte miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu oczek. W taki sposób zespół Artura Hoffmana zakończył pierwszą rundę rozgrywek. Już za tydzień początek rewanżów, Wilki zmierzą się na wyjeździe z Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

Kasztelan Rozprza - Wilki Wilczyn 3:2 (25:20, 26:28, 25:22, 19:25, 15:12). autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Kasztelan Rozprza

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO