WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Wilki Wilczyn w pogoni za czwartym miejscem

Dodano: 6.12.2018 14:16
Źródło: LM.pl

Stratę pięciu punktów dzielącą ich od czwartego miejsca mają szansę już w najbliższy weekend zmniejszyć siatkarze Wilków Wilczyn. W ramach jedenastej kolejki II ligi wilczynianie zagrają z SMS PZPS II Spała.

Rezerwy klubu ze Spały plasują się obecnie właśnie na czwartej pozycji z dorobkiem 22 punktów i przewagą pięciu oczek nad Wilkami. Do tej pory SMS PZPS II przegrał trzy spotkania, wszystkie z samą czołówką grupy trzeciej - 2:3 z Czarnymi Rząśnia 1:3 z Bzurą Ozorków i 2:3 z Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. Z Wilkami siatkarze ze Spały wygrali, ale zdobyli tylko dwa punkty, pokonując wilczynian 3:2.

Dla Wilków będzie to powrót do Wilczyna po dwóch spotkaniach granych na wyjazdach z rzędu. W czterech ostatnich kolejkach drużyna Artura Hoffmana punktowała, notując tylko jedną porażkę. Wilczynianie gonią czołówkę grupy trzeciej tak, by jeszcze przed play-offami awansować co najmniej do pierwszej czwórki. Szansa na zmniejszenie strat - już w najbliższy weekend.

Spotkanie pomiędzy Wilkami Wilczyn a SMS PZPS II Spała rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00 w hali sportowej w Wilczynie.

U siebie zagra również SPS Konspol Słupca. Zespół Artura Helmana podejmować będzie Kasztelana Rozprza. Ósmy zespół w tabeli jest wyraźnie na fali wznoszącej. W ostatnich dwóch kolejkach zanotował cztery punkty, pokonując 3:2 Wilki Wilczyn i LKPS Borowno. Pierwsze spotkanie obu zespołów zakończyło się co prawda zwycięstwem słupczan 3:1, ale i wtedy Kasztelanowi udało się urwać rywalom seta.

SPS Konspol do spotkania przystępuje z szóstego miejsca w tabeli. Słupczanie powiększyli po ostatniej kolejce stratę do piątych Wilków Wilczyn i czołowej czwórki i teraz bardziej muszą spoglądać w dół, by bronić swojej pozycji, niż w górę, by atakować wyższe. Drużyna cały czas szuka stabilizacji formy, o którą apelował trener Artur Helman. Bez tego nie ma co myśleć o awansie na wyższe pozycje.

Spotkanie pomiędzy SPS Konspol Słupca a Kasztelanem Rozprza rozpocznie się w sobotę o godz. 17.30 w hali sportowej przy ul. Kopernika 13 w Słupcy. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A w Koninie nawet koszykówki,siatkówki nie ma w 3 lidze,a reczna wraca do3 ligii,lodowiska nie ma,nudy,co tu robić ? Miasto o 19.00 śpi. DOBRANOC
Dodano: 07.12.2018 08:57    Przez: ~M
Na siatkówke mozesz wpasc do Wilczyna czy Rzgowa. Niedaleko w sumie...
Dodano: 07.12.2018 16:18    Przez: ~fgt
Wpadnę,jeżdżę z Konina na 1 ligę do Wrzesni
Dodano: 07.12.2018 17:09    Przez: ~M
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO