WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Zagrali dla Krystiana. W Bodex Cup najlepsza Delta Słupno

Dodano: 18.12.2018 11:40
Źródło: LM.pl

Dziesięć zespołów wzięło udział w Charytatywny Turnieju Piłki Nożnej II Bodex Cup 2018 - Gramy dla Krystiana. Podczas zawodów zbierane były pieniądze na rehabilitację Krystiana Sowy, zawodnika Olimpii Koło.

Pierwsza faza turnieju rozgrywana była w dwóch grupach. Następnie drużyny, zgodnie z zajętymi miejscami, podzielone zostały na dwie grupy - Ligę Europy i Ligę Mistrzów. W tych pierwszych rozgrywkach zwyciężyła Tulisia Tuliszków, pokonując 3:2 Wartę Eremitę Dobrów, 3:1 Tura 1921 Turek i 2:1 Olimpię II Koło. Na drugim miejscu uplasowała się Warta Eremita Dobrów, a dalej: Tur 1921 Turek i Olimpia II Koło.

W Lidze Mistrzów najlepsza okazała się Delta Słupno, zdobywając w pięciu meczach dwanaście punktów. Podium uzupełniły zespoły Olimpii Koło 2007 i Boruty Zgierz. 

Najlepszym strzelcem zawodów został Oskar Konopczyński z Delty Słupno (trzynaście bramek), najlepszym bramkarzem wybrano Szymona Chmielnickiego z Pogoni Zduńska Wola, Jakub Grabarczyk z Boruty Zgierz otrzymał tytuł najlepszego zawodnika, a najlepszą zawodniczką została Julia Olek z LFA Turek.

Podczas zawodów zbierane były pieniądze na rehabilitację Krystiana Sowy. W sierpniu tego roku zawodnik Olimpii Koło wraz ze swoimi rodzicami uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Młody wychowanek kolskiego klubu miał złamane obie nogi. Już kilka dni po tym zdarzeniu Olimpia Koło uruchomiła specjalną zbiórkę pieniędzy dla swojego podopiecznego. Po zaledwie miesiącu udało się uzbierać ponad jedenaście tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Krystiana.

Klasyfikacja końcowa:

Liga Mistrzów:
1. Delta Słupno
2. Olimpia Koło 2007
3. Boruta Zgierz
4. Pogoń Zduńska Wola
5. Olimpia I Koło
6. LFA Turek.

Liga Europy:
1. Tulisia Tuliszków
2. Warta Eremita Dobrów
3. Olimpia II Koło
4. Tur 1921 Turek.

fot. Olimpia Kołoslajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO