LM.plSportPewne zwycięstwo na koniec roku. Wilki wygrały w trzech setach

Pewne zwycięstwo na koniec roku. Wilki wygrały w trzech setach

Bez problemu Wilki Wilczyn pokonały LKPS Borowno w ostatnim meczu w tym roku. Wilczynianie 2018 rok kończą na piątym miejscu w tabeli.

W sobotę Wilki grały w Borownie z ósmym w klasyfikacji LKPS. Drużyna Artura Hoffmana była faworytem tego starcia i tę presję udźwignęła, pokonując rywali bez problemu 3:0.

Najbardziej wyrównany był pierwszy set meczu, w którym gospodarzom udało się ugrać 21 punktów. W dwóch kolejnych częściach spotkania wilczynianie triumfowali 25:21 i ostatecznie wygrali całe spotkanie w trzech setach.

Był to ostatni mecz Wilków w tym roku kalendarzowym. Drużyna Artura Hoffmana kończy 2018 rok na piątym miejscu w klasyfikacji z dorobkiem dwudziestu punktów. Kolejny mecz już w styczniu - Wilki w derbach regionu konińskiego zagrają z SPS Konspol Słupca.

LKPS Borowno - Wilki Wilczyn 0:3 (19:25, 21:25, 21:25).