WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grand Prix Jeziora Powidzkiego. Siedem regat w tym roku

Dodano: 4.01.2019 11:14
Źródło: LM.pl

Sześć lub siedem regat z cyklu Grand Prix Jeziora Powidzkiego zorganizowane zostanie w 2019 roku. Pierwsze - w weekend 29 - 30 czerwca.

Organizatorzy Grand Prix przedstawili wstępny kalendarz regat na 2019 rok. Zmagania żeglarze rozpoczną w ostatni weekend czerwca od Regat ,,Na Powitanie Wakacji", które jednocześnie będą odsłoną cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych 2019. Na lipiec zaplanowane są trzy regaty i na sierpień - kolejne trzy, co łącznie da siedem zawodów dla miłośników żeglarstwa.

Niewykluczone jednak, że jedne z regat zorganizowane zostaną w formule rekreacyjnej. - Bez presji punktów, miejsc, rywalizacji - tłumaczą organizatorzy. Wtedy do cyklu Grand Prix wliczane byłoby sześć zawodów. 

W zeszłym roku Grand Prix Jeziora Powidzkiego uznane zostało Najlepszą Śródlądową Imprezą Roku w ramach 13. Konkursu o Nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego Błękitny Spinaker autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

KOMENTARZE

Może chociaż informacja w jakich klasach będą regaty?
Dodano: 04.01.2019 17:51    Przez: ~Kwb
Mówicie o Oranje o Reissie zobaczcie co robi górnik nie potrafią szkolić dzieci kasę która dostali pójdzie na seniorów dotacja miała iść na dzieci a nie seniorów którym nie chce się walczyć dla mnie to jest żenada i z tego co wiem to w górniku też trzeba płacić składki więc zastanówcie się co piszecie bo jak narazie to tylko Medyk nas dobrze reprezentuje w całej Polsce wielokrotny mistrz Polski a nie jakaś 3 liga ledwo co....
Dodano: 05.01.2019 10:14    Przez: ~Kibic
.
Dodano: 05.01.2019 16:42    Przez: ~!!!!!!
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO