WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Olimpia wznowiła treningi. Tomasz Mikusik nadal trenerem

Dodano: 8.01.2019 12:13
Źródło: LM.pl

Po przerwie do treningów powrócili piłkarze Olimpii Koło. Cały czas pod wodzą Tomasza Mikusika i Andrzeja Rostkowskiego. - Mają pełne zaufanie zarządu - deklaruje prezes kolskiego klubu Jarosław Wojciechowski.

Olimpia rundę jesienną zakończyła na ostatnim miejscu IV ligi gr. wielkopolskiej ze stratą aż dziesięciu punktów do przedostatniej Kotwicy Kórnik. Jak ocenia prezes kolskiego klubu Jarosław Wojciechowski w rozmowie z oficjalną stroną Olimpii, duże znaczenie ma reforma rozgrywek w Wielkopolsce wprowadzona w życie w zeszłym roku. - Można powiedzieć że awansowaliśmy aż o dwie klasy rozgrywek wyżej, ponieważ między klasą okręgową a IV ligą powstała jeszcze liga międzyokręgowa, połączona z okręgu konińskiego i kaliskiego. IV liga jest bardzo mocna, świadczyć o tym może fakt, że mistrz IV ligi z poprzedniego sezonu (Victoria Września przyp. red.) jest obecnie ligowym średniakiem - mówi Jarosław Wojciechowski na łamach olimpiakolo.pl. I dodaje, że zarząd będzie podejmował kroki, by IV ligę dla Koła uratować.

Zmian nie będzie na razie na ławce trenerskiej. Pierwszym szkoleniowcem pozostaje Tomasz Mikusik, któremu wciąż pomagać będzie Andrzej Rostkowski. - Mają oni pełne zaufanie Zarządu. Każdy inny trener spoza regionu generowałby dodatkowe koszty np. dojazdy czy też większe wymagania finansowe - wyjaśnia Jarosław Wojciechowski.

Niewykluczone jednak, że kolski zespół wzmocni się zimą nowymi zawodnikami. Jak deklaruje prezes Olimpii, decyzja będzie należeć do trenera. - W tej chwili jesteśmy na etapie rozmów. (...) Wydaje mi się że po dwóch tygodniach będziemy w stanie powiedzieć coś więcej.

Do treningów piłkarze z Koła powrócili 7 stycznia. Pierwszy sparing rozegrają natomiast 26 stycznia, mierząc się w Uniejowie z GKS Sompolno.

Całą rozmowę z prezesem Jarosławem Wojciechowskim przeczytać można TUTAJ.

źródło: olimpiakolo.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pan Dębowski Grzegorz trenerem seniorów w Sparcie Konin.
Dodano: 9.01.2019 06:58    Przez: ~Spartanin
Czy to prawda że Kuba D żegna się z Sokolem?
Dodano: 8.01.2019 18:35    Przez: ~Kibic Sokoła
Dobry trener mysle ze coś zrobi w tej sparcie powodzenia trenerze 😀
Dodano: 9.01.2019 19:58    Przez: ~Xyz

KOMENTARZE

Czy to prawda że Kuba D żegna się z Sokolem?
Dodano: 08.01.2019 18:35    Przez: ~Kibic Sokoła
Sokół się sypie to i piłkarze palą gumę.
Dodano: 08.01.2019 20:32    Przez: ~Info
Odejście Kuby to początek lawiny. Zobaczycie wkrótce.
Dodano: 08.01.2019 20:33    Przez: ~Zenek
Obeznani. Sokół podziękował tym chłopakom za grę. Jedynym plusem decyzji Sokoła, jest powrót keczupa do ksg. Na ten czas jedyne realne wzmocnienie... Opowiadanie o wysatwianiu itp. jest niepotrzebnym mydleniem oczu. Ani Maja ani Dembol nie stanowią na ten czas wsparcia dla pierwszej drużyny. Mogli by tylko generować dodatkowe obciążenie na wynagrodzeniach.
Dodano: 08.01.2019 23:16    Przez: ~Ludo
Twoja stara sie sypie
Dodano: 08.01.2019 23:20    Przez: ~Do info
Kuba Dębowski już w SKP Słupca a młody Maja w Victorii Września dołączył do brata
Dodano: 08.01.2019 20:41    Przez: ~Sokół info od Wasika
W okręgu było słychać że Kuba D chciał wrócić do Górnika ale prezes ekipy z Konina serdecznie mu podziękował. I słusznie, wydaje mi się że ten zawodnik nie ma co szukać w ekipie z Konina.
Dodano: 08.01.2019 21:17    Przez: ~z okregu
Za to jak potraktował i prezesa jeszcze wówczas Rybińskiego i kibiców gdzie zwodził miesiącami że przyjdzie pogada że wroci a na koniec podpisał deklaracje w Sokole to sie nie dziwie. To było za trenera Sylwina. Teraz biedak zakończy kariere w Hucie Wola Łukomska. Jeszcze styl w jakim chciał wrócic zamiast sam zadzwonić do prezesa to kontaktowal sie przez Jedrasa . Żenada
Dodano: 08.01.2019 21:24    Przez: ~Obeznany
Dokładnie prezes wie co robi jak by wrócił było by to samo co z Robakiem. Niestety dla uciekinierów z Górnika nie ma powrotu i bardzo dobrze. Mamy dobrych piłkarzy i szanujemy ich ogromnie za to że są z nami i zrozumieli nasz problem. Uciekinierzy idźcie do Słupcy albo Wrześni bo tylko to wam zostało. Acha młody maja tez nie podjeżdżaj bo nie masz szans dla ciebie miejsca w Górniku też już nie ma.
Dodano: 08.01.2019 21:36    Przez: ~Oli
Pan Dębowski Grzegorz trenerem seniorów w Sparcie Konin.
Dodano: 09.01.2019 06:58    Przez: ~Spartanin
Dobry trener mysle ze coś zrobi w tej sparcie powodzenia trenerze 😀
Dodano: 09.01.2019 19:58    Przez: ~Xyz
Heheh kolo bez szprych
Dodano: 09.01.2019 12:12    Przez: ~Alojzy
szkoda kasy kolo jest trupem
Dodano: 10.01.2019 12:37    Przez: ~tut
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO