WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. KKF Automobile Torino kończy pierwszą rundę zmagań

Dodano: 11.01.2019 11:53
Źródło: LM.pl

Meczem z Berg Solutions Futsal Gostyń pierwszą rundę II ligi zakończą futsaliści KKF Automobile Torino Konin. Koninianie bronić będą trzeciego miejsca w tabeli.

Berg Solutions Futsal Gostyń zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. W tym sezonie debiutujący w II lidze futsalu zespół z Gostynia wygrał tylko raz - 2:1 z Red Dragons II Pniewy. Ponadto Berg Solutions Futsal zanotował dwa remisy, urywając punkty Piastowi Poniec i BestDrive Futsal Piła.Faworytem niedzielnego spotkania będą koninianie. KKF Automobile Torino Konin znów ma za sobą długą, niemal miesięczną przerwę od rozgrywek ligowych. W międzyczasie koninianie rozegrali jednak finał wojewódzkiego Pucharu Polski. Teraz KKF wraca do gry w II lidze, a spotkanie z Berg Solutions Futsal Gostyń zakończy pierwszą rundę tych rozgrywek. Choć koninianom pozostanie do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Grupą CRB Mrówka Mosina Futsal Team.

KKF Automobile Torino zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do drugiego M40 Poznań i przewagą jednego oczka nad BestDrive Futsal Piła. Poznaniacy w weekend zagrają u siebie z Red Dragons II Pniewy, a pilanie podejmą lidera - Grupę CRB Mrówka Mosina Futsal Team.  Pauzować będzie Piast Poniec.

Początek niedzielnego meczu KKF Automobile Torino Konin z Berg Solutions Futsal Gostyń o godz. 17.30. Wyjątkowo spotkanie rozegrane zostanie na hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie. Transmisję z meczu obejrzeć będzie można w portalu LM.pl.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   Berg Solutions Futsal Gostyń

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uwaga kibice.Mecz odbędzie się w hali sportowej w Morzysławiu .To ważne .Godzina rozpoczęcia 17.30 Zapraszamy w imieniu KKF Automobile Torino Konin
Dodano: 11.01.2019 12:19    Przez: ~KKF AT Konin

KOMENTARZE

Uwaga kibice.Mecz odbędzie się w hali sportowej w Morzysławiu .To ważne .Godzina rozpoczęcia 17.30 Zapraszamy w imieniu KKF Automobile Torino Konin
Dodano: 11.01.2019 12:19    Przez: ~KKF AT Konin
Będziemy :-)
Dodano: 11.01.2019 14:26    Przez: ~kibice
Nie lepiej grać w Golinie,w Koninie niema hali !
Dodano: 12.01.2019 20:57    Przez: ~Oj
Oj niepowazny !!!!!
Dodano: 13.01.2019 02:32    Przez: ~!!!!
Przestańcie z siebie robić gwiazdy i zacznijcie grać...heheheh
Dodano: 13.01.2019 19:04    Przez: ~heheh
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO