WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zagórów. Już po raz trzeci sportowcy zagrają dla chorego Patryka

Dodano: 15.01.2019 13:09
Źródło: LM.pl

Klątwa Ondyny - to choroba, na którą cierpi dwuletni Patryk z Zagórowa. Już po raz trzeci na operację chłopca pieniądze będzie zbierać ZKS Zagórów.

III Mundial dla Patryka rozegrany zostanie 10 lutego w Zagórowie. Wpisowe (300 zł od zespołu) oraz dodatkowe zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie Patryka. Chłopiec wymaga operacji, podczas której otrzyma specjalny stymulator. Teraz, za każdym razem, gdy zasypia, musi być podłączony do respiratora. 

Turniej w Zagórowie to jednak nie tylko piłkarskie zmagania, ale i dodatkowe atrakcje. Fani sportu znajdą coś dla siebie podczas licytacji, w których wygrać będzie można koszulki piłkarskie i inne ciekawe fanty. Nie zabraknie grochówki i słodkich przysmaków.

To już trzecia akcja charytatywna organizowana przez ZKS Zagórów dla Patryka. W zeszłym roku sportowcy pomagali chłopcu podczas specjalnych akcji w lutym oraz lipcu.   • Zagórów. Już po raz trzeci sportowcy zagrają dla chorego Patryka

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

KOMENTARZE

brawo ZKS, szkoda ze gmina Was nie docenia
Dodano: 16.01.2019 07:21    Przez: ~kkk
Zdrówka Maluszku dla Ciebie. Wiary Nadziei i Miłości oraz ogrom wsparcia dla Twoich Rodziców. I wszystkich Ludzi i Dzieci ....
Dodano: 17.01.2019 15:56    Przez: ~Ona ...mm
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO