WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sebastian Kaczyński już oficjalnie piłkarzem Górnika Konin

Dodano: 9.02.2019 11:09
Źródło: LM.pl

Pierwszy transfer Górnika Konin zimą potwierdzony. Do biało-niebieskich dołączył 25-letni Sebastian Kaczyński.

Po tygodniu testów mogący grać na pozycji napastnika i skrzydłowego Sebastian Kaczyński został zakontraktowany przez koniński klub. Podczas testów 25-latek zagrał w dwóch sparingach. W środowym meczu z LKS Gołuchów piłkarz zanotował hat-tricka i asystę. 

Dla Kaczyńskiego Górnik będzie szóstym klubem w karierze. Zawodnik jest wychowankiem Promnika Łaskarzew. W rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 grał w IV-ligowych Czarnych Dęblin, po czym znów wrócił do Promnika. Wiosną 2016 roku dołączył do IV-ligowego Widzewa Łódź, a kolejny sezon spędził na tym samym poziomie rozgrywek w Mazovii Mińsk Mazowiecki. W zeszłym sezonie przez pół roku grał w III-ligowym Pelikanie Łowicz. Wiosną został bez klubu, a w rundzie jesiennej obecnego sezonu występował znów w Promniku Łaskarzew.

Kaczyński ma być wzmocnieniem siły ofensywnej Górnika Konin. Po odejściu Jeremiasza Greli w konińskim klubie pozostało dwóch napastników - Dawid Przybyszewski (zdobywca czterech bramek w rundzie jesiennej) i Paweł Błaszczak (żadnych bramek jesienią). Zimą trener Damian Augustyniak testował też na pozycji napastnika Macieja Rojewskiego, który jesienią w IV-ligowej Olimpii Koło zanotował siedem bramek. 

fot. gornikkonin.pl



  • Sebastian Kaczyński już oficjalnie piłkarzem Górnika Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Będzie z niego pożytek!
Dodano: 9.02.2019 11:44    Przez: ~Maniek
Panie redaktorze Dawid Przybyszewski nie jest napastnikiem. Jest ofensywnym pomocnikiem.
Dodano: 9.02.2019 12:27    Przez: ~Pozdrawiam

KOMENTARZE

Będzie z niego pożytek!
Dodano: 09.02.2019 11:44    Przez: ~Maniek
W końcu konkurencja dla Pawła.
Dodano: 09.02.2019 11:47    Przez: ~Jest
jaka z Pawła konkurencja śmiech
Dodano: 09.02.2019 13:24    Przez: ~prawda
Nie oszukujmy się z Pawła już zawodnika trzecio ligowego nie zrobisz. Dla Pawła najlepsze rozwiązanie było by odejść do czwartej ligi, chociaż by po grał sobie. Paweł kiedyś gdzieś się zgubił i swoi talent zmarnował.
Dodano: 09.02.2019 13:43    Przez: ~Obiektywny
Pawła zdołował były trener ... jeszcze o Pawle usłyszysz...............
Dodano: 09.02.2019 13:56    Przez: ~taka prawda
Oj, krótka pamięć niektórych kibiców. Zapomnieli już kto strzelał zaliczał kluczowe trafienia lub asysty podczas walki o utrzymanie w poprzednim sezonie. Trzymaj się Pawko!
Dodano: 09.02.2019 22:20    Przez: ~ak
Pawko skode ci już oddali cioto
Dodano: 10.02.2019 14:17    Przez: ~Ja
On nigdy nie byl dobryn grajkiem ! A juz Napastnikiem ! Pomylil konurencje powinien trenowac bieg przez plotki ha...ha ....
Dodano: 10.02.2019 23:40    Przez: ~ha..ha...
Panie redaktorze Dawid Przybyszewski nie jest napastnikiem. Jest ofensywnym pomocnikiem.
Dodano: 09.02.2019 12:27    Przez: ~Pozdrawiam
Nowy napastnik na plus pokazuje to w sparingach i na treningu. Oby żeby nie było tak jak z Zielinskim i Grela. Dwójka tych napastników kompletny nie wypal, chłopaki reprezentowali 4to ligowy poziom i zero skuteczności.
Dodano: 09.02.2019 13:47    Przez: ~Oli
Czemu ten temat nie jest na czołówce?
Dodano: 09.02.2019 13:55    Przez: ~Hhh
na transfer Greli naciskal byly trener i pozniej gral bo trener nie chcial powiedziec ze to nie wypal tak samo latem jakis Kaczor ktory w Trzemesznie sie nie lapie i ten obronca ktory drugi raz testuje Gornik tez porazka A mamy takich dwoch niby wice prezesow ktorych koncepcja jest wyrzucic swoicch a sciagnac zawodnikow typu Grela Kczor i ten nobronca ktorego nie znam imienia
Dodano: 09.02.2019 19:39    Przez: ~ks
oj widze jakąś gwiazde coś boli. Nie mozesz poprostu przyjść i powiedzieć to prosto w oczy, tylko po kątach komentarze musisz wypisywać. A jak ktoś jest słaby to ni dziwnego, że mówią głośno żeby go wypożyczyć
Dodano: 09.02.2019 20:04    Przez: ~do gwiazdy
To pisze jedna z tych gwiazdeczek która niewiele od siebie nie daje a pierwsza ustawia się po sianko. Gdyby zaproponować Wam tyle co Błaszczykowski dostaje w Wiśle Kraków, to pewnie został by tylko Dziadek i Paweł.
Dodano: 09.02.2019 21:03    Przez: ~ip men
A ja prezesom się wcale nie dziwię, pomału dobiega era gwiazduniek dla których liczy się żelik na głowie, dobra focia na fejsie, i kaska kaska kaska. Jest kilku takich, których mniemanie jest takie, że myślą że w kolejce po nich ustawiają się wszystkie klubu 2 i 1 ligi hihihi. Zejdzcie na ziemię, a jak się coś Wam niepodoba się to zdać sprzęt i wypad do okręgówki do badiego, na szparagi do majki, czy holandii do szymona.
Dodano: 09.02.2019 21:12    Przez: ~zenek m
Halo ...Halo .. Nie ruszaj i nie ublizaj Badiemu , Majce itp Bo obecny sklad osobowy musi od tych dawnych sie jeszcze duzo a to duzo uczyc !,Wystarczy przyjsc na Futsal i zobaczyc kto tam gra ? I jak gra ???? jeszcze raz zastsnow sie co piszesz !!!!!
Dodano: 10.02.2019 23:47    Przez: ~ccc