WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sebastian Kaczyński już oficjalnie piłkarzem Górnika Konin

Dodano: 9.02.2019 11:09
Źródło: LM.pl

Pierwszy transfer Górnika Konin zimą potwierdzony. Do biało-niebieskich dołączył 25-letni Sebastian Kaczyński.

Po tygodniu testów mogący grać na pozycji napastnika i skrzydłowego Sebastian Kaczyński został zakontraktowany przez koniński klub. Podczas testów 25-latek zagrał w dwóch sparingach. W środowym meczu z LKS Gołuchów piłkarz zanotował hat-tricka i asystę. 

Dla Kaczyńskiego Górnik będzie szóstym klubem w karierze. Zawodnik jest wychowankiem Promnika Łaskarzew. W rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 grał w IV-ligowych Czarnych Dęblin, po czym znów wrócił do Promnika. Wiosną 2016 roku dołączył do IV-ligowego Widzewa Łódź, a kolejny sezon spędził na tym samym poziomie rozgrywek w Mazovii Mińsk Mazowiecki. W zeszłym sezonie przez pół roku grał w III-ligowym Pelikanie Łowicz. Wiosną został bez klubu, a w rundzie jesiennej obecnego sezonu występował znów w Promniku Łaskarzew.

Kaczyński ma być wzmocnieniem siły ofensywnej Górnika Konin. Po odejściu Jeremiasza Greli w konińskim klubie pozostało dwóch napastników - Dawid Przybyszewski (zdobywca czterech bramek w rundzie jesiennej) i Paweł Błaszczak (żadnych bramek jesienią). Zimą trener Damian Augustyniak testował też na pozycji napastnika Macieja Rojewskiego, który jesienią w IV-ligowej Olimpii Koło zanotował siedem bramek. 

fot. gornikkonin.pl



  • Sebastian Kaczyński już oficjalnie piłkarzem Górnika Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Będzie z niego pożytek!
Dodano: 9.02.2019 11:44    Przez: ~Maniek
Panie redaktorze Dawid Przybyszewski nie jest napastnikiem. Jest ofensywnym pomocnikiem.
Dodano: 9.02.2019 12:27    Przez: ~Pozdrawiam

KOMENTARZE

Będzie z niego pożytek!
Dodano: 09.02.2019 11:44    Przez: ~Maniek
W końcu konkurencja dla Pawła.
Dodano: 09.02.2019 11:47    Przez: ~Jest
jaka z Pawła konkurencja śmiech
Dodano: 09.02.2019 13:24    Przez: ~prawda
Nie oszukujmy się z Pawła już zawodnika trzecio ligowego nie zrobisz. Dla Pawła najlepsze rozwiązanie było by odejść do czwartej ligi, chociaż by po grał sobie. Paweł kiedyś gdzieś się zgubił i swoi talent zmarnował.
Dodano: 09.02.2019 13:43    Przez: ~Obiektywny
Pawła zdołował były trener ... jeszcze o Pawle usłyszysz...............
Dodano: 09.02.2019 13:56    Przez: ~taka prawda
Oj, krótka pamięć niektórych kibiców. Zapomnieli już kto strzelał zaliczał kluczowe trafienia lub asysty podczas walki o utrzymanie w poprzednim sezonie. Trzymaj się Pawko!
Dodano: 09.02.2019 22:20    Przez: ~ak
Pawko skode ci już oddali cioto
Dodano: 10.02.2019 14:17    Przez: ~Ja
On nigdy nie byl dobryn grajkiem ! A juz Napastnikiem ! Pomylil konurencje powinien trenowac bieg przez plotki ha...ha ....
Dodano: 10.02.2019 23:40    Przez: ~ha..ha...
Panie redaktorze Dawid Przybyszewski nie jest napastnikiem. Jest ofensywnym pomocnikiem.
Dodano: 09.02.2019 12:27    Przez: ~Pozdrawiam
Nowy napastnik na plus pokazuje to w sparingach i na treningu. Oby żeby nie było tak jak z Zielinskim i Grela. Dwójka tych napastników kompletny nie wypal, chłopaki reprezentowali 4to ligowy poziom i zero skuteczności.
Dodano: 09.02.2019 13:47    Przez: ~Oli
Czemu ten temat nie jest na czołówce?
Dodano: 09.02.2019 13:55    Przez: ~Hhh
na transfer Greli naciskal byly trener i pozniej gral bo trener nie chcial powiedziec ze to nie wypal tak samo latem jakis Kaczor ktory w Trzemesznie sie nie lapie i ten obronca ktory drugi raz testuje Gornik tez porazka A mamy takich dwoch niby wice prezesow ktorych koncepcja jest wyrzucic swoicch a sciagnac zawodnikow typu Grela Kczor i ten nobronca ktorego nie znam imienia
Dodano: 09.02.2019 19:39    Przez: ~ks
oj widze jakąś gwiazde coś boli. Nie mozesz poprostu przyjść i powiedzieć to prosto w oczy, tylko po kątach komentarze musisz wypisywać. A jak ktoś jest słaby to ni dziwnego, że mówią głośno żeby go wypożyczyć
Dodano: 09.02.2019 20:04    Przez: ~do gwiazdy
To pisze jedna z tych gwiazdeczek która niewiele od siebie nie daje a pierwsza ustawia się po sianko. Gdyby zaproponować Wam tyle co Błaszczykowski dostaje w Wiśle Kraków, to pewnie został by tylko Dziadek i Paweł.
Dodano: 09.02.2019 21:03    Przez: ~ip men
A ja prezesom się wcale nie dziwię, pomału dobiega era gwiazduniek dla których liczy się żelik na głowie, dobra focia na fejsie, i kaska kaska kaska. Jest kilku takich, których mniemanie jest takie, że myślą że w kolejce po nich ustawiają się wszystkie klubu 2 i 1 ligi hihihi. Zejdzcie na ziemię, a jak się coś Wam niepodoba się to zdać sprzęt i wypad do okręgówki do badiego, na szparagi do majki, czy holandii do szymona.
Dodano: 09.02.2019 21:12    Przez: ~zenek m
Halo ...Halo .. Nie ruszaj i nie ublizaj Badiemu , Majce itp Bo obecny sklad osobowy musi od tych dawnych sie jeszcze duzo a to duzo uczyc !,Wystarczy przyjsc na Futsal i zobaczyc kto tam gra ? I jak gra ???? jeszcze raz zastsnow sie co piszesz !!!!!
Dodano: 10.02.2019 23:47    Przez: ~ccc