Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

LM.plSportDrugie zwycięstwo w czwartym sparingu. Sokół pokonał Unię

Drugie zwycięstwo w czwartym sparingu. Sokół pokonał Unię

Po golach Jakuba Dębowskiego i Wiktora Kacprzaka Sokół Kleczew zwyciężył z Unią Swarzędz. Była to druga wygrana drużyny Łukasza Cichosa podczas zimowego okres przygotowawczego.

W sobotę w Swarzędzu kleczewianie grali z trzecią drużyną IV ligi wielkopolskiej - tamtejszą Unią. Na przerwę oba zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie, ale już po zmianie stron lepsi byli piłkarze Sokoła. Najpierw pomogli jeszcze gospodarze - w 69. minucie jeden z nich sfaulował w polu karnym Aleksandra Theusa, a jedenastkę na gola zamienił Jakub Dębowski. Wynik w 87. minucie ustalił Wiktor Kacprzak strzelając na 2:0.

Był to czwarty sparing zespołu Łukasza Cichosa i druga wygrana podczas zimowych przygotowań. Kolejny mecz w przyszły piątek. W Gnieźnie kleczewianie zagrają z Pogonią Mogilno.

Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 0:2 (69' Jakub Dębowski, 87' Wiktor Kacprzak)

Sokół: Hubert Świtalski – Tomasz Koziorowski, Mikołaj Pingot, Sebastian Śmiałek, Aleksander Theus, Michał Wolinowski, Tomasz Kowalczuk, Jakub Groszkowski, Szymon Szczęsny, Jan Paczyński, Miłosz Świątnicki.

Ponadto zagrali: Kirill Waniukow, Arkadiusz Widelski, Kuba Młynarski, Jakub Dębowski, Patryk Olczyk, Wiktor Kacprzak, Dominik Jesiołowski.

źródło: sokol.kleczew.pl / sksunia.pl