WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Olimpia zremisowała w trzecim sparingu, gol testowanego

Dodano: 10.02.2019 12:20
Źródło: LM.pl

Trzeci mecz kontrolny Olimpii Koło podczas zimowych przygotowań zakończył się remisem 1:1 z Mazurem Gostynin. Wyrównującą bramkę dla kolan zdobył zawodnik testowany.

W sobotę drużyna Tomasza Mikusika mierzyła się we Włocławku z IV-ligowym Mazurem Gostynin. Zespół z Mazowsza wyszedł na prowadzenie w pierwszej połowie - dośrodkowanie z rzutu wolnego wykończył Michał Matecki. Olimpia odpowiedziała po zmianie stron. Dobry odbiór piłki i kontratak zakończył się golem testowanego w kolskim zespole piłkarza.

Był to trzeci zimowy mecz kontrolny Olimpii Koło. Kolejny sparing w przyszłą sobotę. Kolanie zagrają we Włocławku z Kujawiakiem Kowal.

Olimpia Koło - Mazur Gostynin 1:1 (76' zawodnik testowany - 24' Michał Matecki)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski, Mariusz Sobczak, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Dawid Nowak, Kamil Jaroszewski, Adam Kozajda, zawodnik testowany, Maciej Graliński, Dawid Zawadzki,  Krystian Jaroszewski, Tomasz Mikusik.

źródło: olimpiakolo.pl / mazurgostynin.futbolowo.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Ten testowany to Sobi z gornika ?
Dodano: 11.02.2019 09:00    Przez: ~Kibic
Niestety nie ....
Dodano: 11.02.2019 12:07    Przez: ~Olimpia
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO