Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportOlimpia zremisowała w trzecim sparingu, gol testowanego

Olimpia zremisowała w trzecim sparingu, gol testowanego

Trzeci mecz kontrolny Olimpii Koło podczas zimowych przygotowań zakończył się remisem 1:1 z Mazurem Gostynin. Wyrównującą bramkę dla kolan zdobył zawodnik testowany.

W sobotę drużyna Tomasza Mikusika mierzyła się we Włocławku z IV-ligowym Mazurem Gostynin. Zespół z Mazowsza wyszedł na prowadzenie w pierwszej połowie - dośrodkowanie z rzutu wolnego wykończył Michał Matecki. Olimpia odpowiedziała po zmianie stron. Dobry odbiór piłki i kontratak zakończył się golem testowanego w kolskim zespole piłkarza.

Był to trzeci zimowy mecz kontrolny Olimpii Koło. Kolejny sparing w przyszłą sobotę. Kolanie zagrają we Włocławku z Kujawiakiem Kowal.

Olimpia Koło - Mazur Gostynin 1:1 (76' zawodnik testowany - 24' Michał Matecki)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski, Mariusz Sobczak, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Dawid Nowak, Kamil Jaroszewski, Adam Kozajda, zawodnik testowany, Maciej Graliński, Dawid Zawadzki,  Krystian Jaroszewski, Tomasz Mikusik.

źródło: olimpiakolo.pl / mazurgostynin.futbolowo.pl