WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Olimpia zremisowała w trzecim sparingu, gol testowanego

Dodano: 10.02.2019 12:20
Źródło: LM.pl

Trzeci mecz kontrolny Olimpii Koło podczas zimowych przygotowań zakończył się remisem 1:1 z Mazurem Gostynin. Wyrównującą bramkę dla kolan zdobył zawodnik testowany.

W sobotę drużyna Tomasza Mikusika mierzyła się we Włocławku z IV-ligowym Mazurem Gostynin. Zespół z Mazowsza wyszedł na prowadzenie w pierwszej połowie - dośrodkowanie z rzutu wolnego wykończył Michał Matecki. Olimpia odpowiedziała po zmianie stron. Dobry odbiór piłki i kontratak zakończył się golem testowanego w kolskim zespole piłkarza.

Był to trzeci zimowy mecz kontrolny Olimpii Koło. Kolejny sparing w przyszłą sobotę. Kolanie zagrają we Włocławku z Kujawiakiem Kowal.

Olimpia Koło - Mazur Gostynin 1:1 (76' zawodnik testowany - 24' Michał Matecki)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski, Mariusz Sobczak, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Dawid Nowak, Kamil Jaroszewski, Adam Kozajda, zawodnik testowany, Maciej Graliński, Dawid Zawadzki,  Krystian Jaroszewski, Tomasz Mikusik.

źródło: olimpiakolo.pl / mazurgostynin.futbolowo.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ten testowany to Sobi z gornika ?
Dodano: 11.02.2019 09:00    Przez: ~Kibic
Niestety nie ....
Dodano: 11.02.2019 12:07    Przez: ~Olimpia
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO