facebook
wyszukiwarka

Szesnasta porażka Startu. W pierwszej połowie tylko sześć bramek

Dodano: 11.02.2019 13:41

Sytuacja Startu Konin w II lidze nie zmienia się. W sobotę koninianie przegrali we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem 20:35.

W przeciwieństwie do poprzednich spotkań mecz we Wrocławiu rozstrzygnięty został praktycznie w pierwszych minutach. Po pierwszych bramkach dla obu drużyn serię ośmiu trafień zanotował Śląsk. W kolejnych minutach przewaga wrocławian wzrosła do czternastu bramek i już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 20:6.

Po zmianie stron gra była już bardziej wyrównana. Oba zespoły zgodnie wymieniały się rzucanymi bramkami. W ostatniej minucie Śląsk zanotował dwa trafienia i ostatecznie wygrał 35:20.

Koninianie mają wciąż osiem punktów straty do trzynastego miejsca. Start bez zmian zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem trzech oczek. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę - Start podejmować będzie UKS GOKiS Kąty Wrocławskie.

Śląsk Wrocław - Start Konin 35:20 (20:6)

Śląsk Wrocław: Krzysztof Maciak, Kamil Pasiuta - Przemysław Gradziński (2), Bartosz Wróblewski (4), Michał Bucharski (1), Michał Słomczewski (7), Patryk Krupa (1), Dawid Wołowiec (2), Wojciech Parzonka (7), Tomasz Kowalik (10), Dawid Juszczak (1).

Start Konin: Jan Erenc - Marcel Urbański (2), Jakub Fiedorowicz (3), Dominik Urbański (3), Bartosz Derdziński (2), Jakub Pecyna (2), Marek Salzman (4), Tomasz Lorencki (2), Arkadiusz Pawlak, Piotr Jankowski, Konrad Kowalczyk (2).

kkf to nie tylko jedna osoba- każdy może mieć swoje zdanie. Poza tym jaka to prowokacja- ktoś pisze "słabo"- i ma rację - szesnaście porażek to chyba nie jest powód do dumy?
Dodano: 11.02.2019 18:37    Przez: ~KKF fan 2