LM.plSportW sobotę wygrali, w niedzielę przegrali. SMS PZPS II - Wilki 1:1

W sobotę wygrali, w niedzielę przegrali. SMS PZPS II - Wilki 1:1

Po dwóch pierwszych meczach I fazy play-off II ligi siatkówki w rywalizacji SMS PZPS II Spała z Wilkami Wilczyn remis 1:1.

Pierwsze dwa spotkania rywalizacji Wilków z SMS PZPS II rozegrane zostały w Spale. W sobotę lepsi byli wilczynianie, pokonując rywali 3:1. Spotkanie były wyrównane, jeden set zakończył się wynikiem 30:28, ale ostatecznie górą była drużyna Artura Hofmana. W niedzielę jednak gospodarze odrobili straty, pokonując Wilki w trzech setach. W żadnym wilczynianie nie zanotowali nawet dwudziestu punktów, co ostatecznie przełożyło się na szybką wygraną SMS PZPS II Spała.

Po dwóch meczach w rywalizacji w I fazie play-off jest więc remis 1:1. Dwa kolejne mecze rozegrane zostaną na początku marca w Wilczynie. Ewentualne piąte spotkanie zaplanowane jest na 6 marca. Awans uzyska zwycięzca trzech meczów.

SMS PZPS II Spała - Wilki Wilczyn 1:3 (22:25, 28:30, 25:20, 21:25)

SMS PZPS II Spała - Wilki Wilczyn 3:0 (25:19, 25:16, 25:15).