WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wicelider wygrał pewnie. Klątwa 40 minuty wciąż działa

Dodano: 18.02.2019 11:00
Źródło: LM.pl

Piętnastoma bramkami UKS GOKiS Kąty Wrocławskie pokonał w sobotę Start Konin. Była to siedemnasta porażka konińskiej drużyny w tym sezonie II ligi.

Do przerwy Start Konin mógł być zadowolony ze swojej postawy w sobotnim starciu z zespołem z Kąt Wrocławskich. Przez pierwsze jedenaście minut gospodarze toczyli wyrównany bój z UKS GOKiS. Później co prawda goście zaczęli budować swoją przewagę i ostatecznie wygrali pierwszą połowę 12:7, ale pięć bramek straty do jednego z czołowych zespołów II ligi to wciąż był całkiem niezły wynik.

Wszystko tradycyjnie posypało się w okolicach 40. minuty. Przez jedenaście kolejnych minut UKS GOKiS zanotował osiem trafień z rzędu i było już po meczu. W końcówce goście dołożyli jeszcze cztery kolejne bramki i ostatecznie pokonali Start 28:13.

Koninianie bez zmian plasują się na ostatnim miejscu w tabeli II ligi z dorobkiem trzech punktów. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę. Start zagra na wyjeździe z Żagwią Dzierżoniów.

Start Konin - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 13:28 (7:12)

Start Konin: Jan Erenc, Przemysław Hejna - Marcel Urbański (2), Jakub Fiedorowicz, Dominik Urbański, Kacper Trepka (4), Adrian Grzelka (1), Bartosz Derdziński, Jakub Pecyna, Adam Śnihur (4), Marek Salzman (1), Tomasz Lorencki (1), Arkadiusz Pawlak, Konrad Kowalczyk, Łukasz Cieślak.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie: Rafał Grzesiak, Julien Philippe - Bartosz Pasieczny (6), Adam Podniżny (1), Marcin Jaworski (1), Tomasz Jarząbek (4), Adrian Kazimierczak, Krzysztof Zubko, Bartosz Berezak, Maciej Kuźbiński (9), Mariusz Hubal (1), Konrad Andrzejewski, Bartosz Serafin, Sebastian Ostrówka (3), Jakub Ryba (3). autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Klub prosi o wsparcie z podatku, a nie potrafi napisać na FP wynik meczu. Ano tak, trzeba pieniądze Sobie rozdzielić.
Dodano: 20.02.2019 11:55    Przez: ~Prawda
Ale jakoś poradziłes sobie i znalazłeś na lm wynik. Brawo. A pieniądze z podatku ida na dzieci i młodzież, w dodatku są rozliczane co do grosza. Więc odwal się jak jesteś taki ograniczony.
Dodano: 21.02.2019 07:13    Przez: ~Głupoty nie sieją
To niech się przyjrza bardziej temu urzędnicy. Kasa musi się zgadzać
Dodano: 21.02.2019 10:08    Przez: ~Hajs dla siebie, nie dla Cie
Z głupotą jednak nie ma co dyskutować.
Dodano: 21.02.2019 14:00    Przez: ~Pustaki
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO