WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Przedwczesny finał. Medyk w Pucharze Polski zagra z Górnikiem

Dodano: 19.02.2019 13:08
Źródło: LM.pl

Górnik Łęczna będzie rywalem Medyka Konin w półfinale Pucharu Polski. W sobotę mistrzynie Polski wyeliminowały AZS UJ Kraków.

Medyk Konin mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski rozegrał jako pierwsza drużyna, bo już pod koniec stycznia. Koninianki pokonały Mitech Żywiec 6:0 i pewnie awansowały do półfinału. Tam zmierzą się z Górnikiem Łęczna, który w minioną sobotę pokonał AZS UJ Kraków 2:1. Mecz omal nie zakończył się sensacją, łęcznianki aż do 87. minuty przegrywały bowiem z krakowiankami 0:1. W końcówce bramki dla Górnika zdobyły Emilia Zdunek i Gabriela Grzywińska i to zespół z Łęcznej znalazł się w półfinale.

Starcie Medyka z Górnikiem bez wątpienia można określić przedwczesnym finałem. Oba zespoły są faworytami do wywalczenia Pucharu Polski. Medyk zdobywał go wielokrotnie w ostatnich latach, Górnik to natomiast aktualny mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski z zeszłego roku. Wiadomo już, że w tegorocznym finale jeden z tych zespołów nie wystąpi.

W drugim półfinale zmierzą się ze sobą Czarni Sosnowiec i UKS SMS Łódź. Sosnowiczanki w ćwierćfinale pokonały 3:0 KKP Bydgoszcz, a łodzianki wygrały 3:1 z AZS PWSZ Wałbrzych. Oba półfinały rozegrane zostaną 5 maja. 

Finał tegorocznego Pucharu Polski zaplanowany jest na 20 czerwca. Lokalizacja finału nie jest jeszcze znana. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

I całe szczęście bo jeszcze chłopaki baty by dostali i wstyd byłby 😂
Dodano: 19.02.2019 14:04    Przez: ~Były piłkarz

KOMENTARZE

medyk zagra z gornikiem - chwytliwy tytuł :D :D :D
Dodano: 19.02.2019 13:31    Przez: ~lll
Górnik Konin i Puchar Polski? xDDD
Dodano: 20.02.2019 18:22    Przez: ~MK
Ale to nie KSG
Dodano: 19.02.2019 13:58    Przez: ~LIpka
I całe szczęście bo jeszcze chłopaki baty by dostali i wstyd byłby 😂
Dodano: 19.02.2019 14:04    Przez: ~Były piłkarz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO