WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Start Konin jedzie do Dzierżoniowa. Kto się przełamie w sobotę?

Dodano: 22.02.2019 13:31
Źródło: LM.pl

Trzy porażki z rzędu w ostatnich kolejkach zanotowali piłkarze ręczni Żagwi Dzierżoniów. W sobotę ich rywalem będzie Start Konin.

Żagiew rundę rewanżową II ligi rozpoczęli od dwóch zwycięstw, ale już po trzech kolejnych spotkaniach schodzili z parkietu pokonani. Po osiemnastu meczach zespół z Dzierżoniowa zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji z dorobkiem 36 punktów, a w najbliższą sobotę Żagiew podejmować będzie Start Konin.

Koninianie rundę rewanżową rozpoczęli fatalnie, przegrywając do tej pory wszystkie mecze i w ani jednym nie nawiązując wyrównanej walki z rywalami. Szanse na utrzymanie Startu w II lidze topnieją z kolejki na kolejkę i wydaje się, że obecny sezon trzeba już powoli spisywać na straty. Koninianom pozostało dograć go do końca, dać szansę młodym zawodnikom i spróbować ugrać jeszcze jakieś punkty.

Pierwsze spotkanie obu zespołów w Koninie zakończyło się wygraną Żagwi 34:26. Zespół z Dzierżoniowa to jedna z najlepszych defensyw w II lidze. Do tej pory Żagiew straciła zaledwie 438 bramek, co jest trzecim wynikiem w całej lidze. Dla mających duże problemy w ataku koninian może to być przeszkoda nie do pokonania.

Spotkanie pomiędzy Żagwią Dzierżoniów a Startem Konin rozpocznie się w sobotę 23 lutego o godz. 18.00 w hali sportowej w Dzierżoniowie.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   II liga,   Start Konin,   Żagiew Dzierżoniów

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Już nie wieżę w ten klub, kibicuję im ale spadek pewny
Dodano: 22.02.2019 16:51    Przez: ~kkf fan
A KKF,to co od lat najniższy poziom w 2 lidze ! Grają i nie mogą awansować, na drodze albo Poniec,Mosina pokazali nam !
Dodano: 22.02.2019 21:06    Przez: ~Medyk Fan
KKF kibicuje dziewczynom z Medyka tak jak wszystkim sportowcom reprezentujacym Konin, kolejna nieudana prowokacja jakiegos nieudacznika
Dodano: 23.02.2019 15:37    Przez: ~kkk
A kuba ?
Dodano: 22.02.2019 20:47    Przez: ~
Żagwi Dzierżoniów - Start Konin 27-17
Dodano: 23.02.2019 23:35    Przez: ~tom
Rzuciłeś coś czy drewno?
Dodano: 23.02.2019 23:37    Przez: ~Gaga
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO