facebook
wyszukiwarka

Jedenaście bramek Grzelki nie wystarczyło. Start przegrał w Oławie

Dodano: 11.03.2019 11:22

Po pierwszym zwycięstwie w rundzie rewanżowej piłkarze ręczni Startu Konin nie zdołali zanotować kolejnych punktów i przegrali w Oławie z tamtejszym Moto-Jelcz 25:38. Jedenaście bramek w meczu zanotował Adrian Grzelka.

Sobotni mecz rozpoczął się dla koninian bardzo źle. Gospodarze szybko wyszli na wysokie prowadzenie - już w osiemnastej minucie było 13:4 dla Moto-Jelcz Oława. Dla koninian nieliczne bramki zdobywali Adrian Grzelka i Adam Śnihur, ostatecznie jednak pierwszą połowę wysoko wygrali gospodarze 20:8.

Po zmianie stron Start zaczął odrabiać straty, ale w 36. minucie koninianie stanęli i znów zaczęli seryjnie tracić bramki. Do 47. minuty przewaga Moto-Jelcz Oława wzrosła do czternastu trafień. W ostatnich dziesięciu minutach Start nawiązał jeszcze wyrównaną walkę z gospodarzami, koninianie byli jednak w stanie jedynie zmniejszyć straty do trzynastu bramek i ostatecznie przegrać 25:38.

Po 21. kolejce sytuacja konińskiej drużyny w tabeli nie uległa zmianom. Start wciąż traci pięć punktów do LKS OSiR Komprachcice. Kolejny mecz zespół z Konina rozegra u siebie, podejmując EUCO-UKS Dziewiątka Legnica.

Moto-Jelcz Oława - Start Konin 38:25 (20:8)

Moto-Jelcz Oława: Mikołaj Duda, Jakub Jaskólski, Michał Letki - Grzegorz Rutkowski (3), Denys Savaryn (6), Piotr Wojtaszek (4), Jakub Borowiec (2), Bartosz Padula (1), Jakub Gawliński (1), Denys Chuszkin (8), Pavlo Loik (6), Jan Gass (1), Maciej Ząbek, Radosław Zając (6), Jakub Pejcha.

Start Konin: Jan Erenc, Przemysław Hejna - Marcel Urbański, Dominik Urbański (1), Adrian Grzelka (11), Bartosz Derdziński (1), Jakub Pecyna (1), Adam Śnihur (8), Marek Salzman (1), Tomasz Lorencki (1), Konrad Kowalczyk (1).

Szkoda, że Trojan nie pojechał, Ale pewnie miał coś ważniejszego do roboty(impreza).Nic się nie zmienia od lat. Na wyjeździe grają Ci którym zależy, a w domu cała brygada jest, że biedny Arek Pawlak nie mieści się w składzie bo trenerzy mają inne poglądy. Przykro sie na to patrzy. Trochę szacunku do innych graczy. Tomek Lorencki i Kuba Pecyna w domu grzeją ławę, a za osobami które mogą pokazać pazur, Ale nie dostają szans, tylko jak już różnica -10 to wtedy huraaaa i młodzi niech grają. Zero szacunku. Gdybym nie wiedział,bym nie pisał. Spójrzcie sobie w oczy i odpowiedzcie dlaczego!?Kto ma wiedzieć to wie.
Dodano: 11.03.2019 12:32    Przez: ~Wiemconieco
Arek musi się jeszcze dużo uczyć a warunkami niestety też nie dysponuje dobrymi, młodzi mają jeszcze sporo do nauki. Jakie wyniki byłyby gdyby stara gwardia nie pomagała. Czy Tomek i Kuba "wezmą" na siebie mecz? Wątpię. Troszkę więcej pokory i szacunku dla starszych. A jak młodzi maja szansę na wyjazdach się odgrywać to bardzo dobrze. Niektórzy to by chcieli grać pomimo tego że są słabsi. Widzę na trybunach i rozmawiam z ludźmi. To poważna gra o nikt nie odpuszcza. Chcę i chce... Udowodnić i tyle. Wejdź na te parę minut i graj lepiej niż te staruchy.
Dodano: 11.03.2019 15:37    Przez: ~Były zawodnik
Powaznie to powinno zrobić się w zarządzie!!! Nie mówię że powinni grać pierwsze skrzypce, Ale cały czas mają robić sztuczny tłok w zespole,,statysci,, Kujawiński grał więcej w polu niż oni, a jest bramkarzem. Gdyby nie młodzi na wyjazdach to nie byłoby ludzi do gry.
Dodano: 11.03.2019 15:48    Przez: ~Piszesz jak znana mi osoba
Heheh h ci do tego co robiłem. Młodzi maja okazję się odbijać na wyjazdach a u nas trzeba pokazać się z jak najlepszej strony kosztem wejścia juniorów. Dziękuję pozdrawiam Tom
Dodano: 12.03.2019 18:57    Przez: ~Tom
Czy wygramy, czy przegramy, jeden c**j!!!1!!1!
Dodano: 11.03.2019 13:14    Przez: ~Prowokator
No to dawaj do zarządu. Pracuj na rzecz klubu, zmieniaj a nie pisz w necie. Zgłoś się na walne i daj swoją kandydaturę. Gadać i pisać po Kątach to każdy potrafi. Kujawiński zagrał w kilku meczach w polu a jest 4 strzelcem w zespole. To o czymś świadczy, bramkarz a narzucal. Gdzie ci młodzi, jak są tacy super to niech pokażą na boisku a nie tylko jątrzyc i pluć na klub. W tym sporcie musisz udowodnić że jesteś lepszy i wtedy starzy już nie wejdą. Proszę trenerów żeby wypuścili młodych na cały mecz, ciekawe ile by bez Grzelki, Kosy, Trojana, Salzmana czy Cieślaka ugrali. Pękła by pewnie 60 tka
Dodano: 11.03.2019 16:11    Przez: ~Piszesz jak znana osoba
Z tego co wiem, to zarząd jest tam niezmienny od kilku lat. Po co!?
Dodano: 11.03.2019 19:13    Przez: ~Hajs się zgadza
Zgadzam się, że Arek i jego młodzi koledzy muszą się jeszcze wiele nauczyć. Ale gdzie mają się uczyć, jak nie podczas gry na parkiecie. Najlepszy trening nie zastąpi nawet paru minut gry na parkiecie. Gdzie ci rutyniarze . Tacy są mocni , a nie potrafili utrzymać drużyny z Konina w 2 lidze. Wygrali tylko dwa mecze.Rutyniarze ,to zawodnicy zaawansowani wiekowo, mający najlepsze lata sportowej kariery już poza sobą, a nie zawodnicy ograni już w drugiej lidze , ale jeszcze młodzi wiekowo, przed którymi jeszcze długie lata grania.
Dodano: 11.03.2019 21:01    Przez: ~Kibic.
No i grają człowieku, grają. W Dzierżoniowie Pawlak 4 bramki rzucił, w ostatnim meczu jedna Lorencki i Pecyna. W protokole jest ze grali na zprp. Mają swoje szanse czy nie
Dodano: 11.03.2019 21:07    Przez: ~Kibic 2