LM.plSportDwa gole nie wystarczyły. Olimpia przegrała z LKS Gołuchów

Dwa gole nie wystarczyły. Olimpia przegrała z LKS Gołuchów

Wiktor Małecki i Adam Kozajda strzelali bramki w sobotnim starciu Olimpii Koło z LKS Gołuchów. Kolanie przegrali z dziesiątym zespołem ligi 2:4.

W trzecim wiosennym meczu Olimpia Koło podejmowała zespół ze środka tabeli - LKS Gołuchów. Już do przerwy goście prowadzili w Kole 2:0. W czternastej minucie prowadzenie drużynie z Gołuchowa dał Paweł Stempień, a zaledwie pięć minut później na 2:0 podwyższył Krystian Benuszak. Po zmianie stron trzeciego gola dla LKS dołożył Paweł Stempień.

Pierwszy gol dla Olimpii padł w 68. minucie, a na listę strzelców wpisał się Wiktor Małecki. W doliczonym czasie gry obie drużyny trafiły jeszcze po jednej bramce. Najpierw dla gości strzelił Krzysztof Czabański, a następnie na 2:4 dla Olimpii - Adam Kozajda.

Zespół Tomasza Mikusika wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów i stratą dwunastu oczek do Zjednoczonych Trzemeszno. Kolejny mecz już w następny weekend - Olimpia podejmować będzie Wartę Międzychód.

Olimpia Koło - LKS Gołuchów 2:4 (68' Wiktor Małecki, 90'+ Adam Kozajda - 14', 52' Paweł Stempień, 19' Krystian Benuszak, 90'+ Krzysztof Czabański)

Olimpia Koło: Mariusz Sobczak - Konrad Cieślak (57' Wiktor Małecki), Mikołaj Czajka, Kacper Gatrzkie, Patryk Olczyk, Dawid Nowak, Bartosz Kowalski, Kamil Jaroszewski (83' Jakub Jaroński), Michał Rutkowski (90' Adam Kozajda), Patryk Szymaniak (55' Maciej Graliński), Maciej Rojewski.