WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Start przegrał w Swarzędzu. Czerwona kartka Trojanowskiego

Dodano: 25.03.2019 11:16
Źródło: LM.pl

21 porażki doznali piłkarze ręczni Startu Konin. W Swarzędzu ulegli tamtejszemu Liderowi 16:29. Meczu nie dokończył Tomasz Trojanowski, który w osiemnastej minucie meczu otrzymał czerwoną kartkę.

Dla Startu sobotnie spotkanie było jedną z ostatnich poważnych okazji na wywalczenie punktów w tym sezonie. Lider zajmuje bowiem dwunaste miejsce w tabeli, a pierwsze spotkanie obu zespołów rozstrzygało się dopiero w ostatnich minutach.

Rewanż był już jednak zupełnie inny, a gospodarze bez problemu rozstrzygnęli go na swoją korzyść. Po pierwszej połowie Lider miał już osiem punktów przewagi, Start - zaledwie sześć rzuconych bramek. Na dodatek w osiemnastej minucie boisko opuścić musiał Tomasz Trojanowski. Zawodnik Startu otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie łokciem w twarz.

Po zmianie stron nic się nie zmieniło, przewaga drużyny ze Swarzędz wzrosła do trzynastu trafień i ostatecznie Lider zwyciężył 29:16. Była to 21. porażka konińskiej drużyny w tym sezonie.

Start cały czas zajmuje ostatnie miejsce w klasyfikacji II ligi z dorobkiem sześciu punktów. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki. Kolejny mecz w najbliższy weekend. Start podejmować będzie Bór Oborniki Śląskie.

Lider Swarzędz - Start Konin 29:16 (14:6)

Lider Swarzędz: Piotr Dopieralski, Zbigniew Stachowiak - Mateusz Napierała (7), Filip Stachowiak (6), Adam Ochowiak (3), Paweł Szymański (3), Jakub Zandek (3), Daniel Florkowski (2), Maciej Majchrzak (2), Piotr Cholewicki (1), Paweł Galuba (1), Błażej Koziej (1), Piotr Dopieralski, Damian Gałek, Mariusz Kosturski, Tomasz Walkowiak. 

Start Konin: Przemysław Hejna - Adam Śnihur (4), Marcel Urbański (3), Adrian Grzelka (2), Jakub Kujawiński (2), Bartosz Derdziński (1), Piotr Jankowski (1), Konrad Kowalczyk (1), Marek Salzman (1), Dominik Urbański (1), Tomasz Lorencki, Arkadiusz Pawlak, Tomasz Trojanowski. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   II liga,   Start Konin,   Lider Swarzędz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

😃😃😃😃😃
Dodano: 25.03.2019 11:40    Przez: ~😃
fajny ten start, taki nie za mocny
Dodano: 25.03.2019 23:08    Przez: ~radek
A Kuba ?
Dodano: 26.03.2019 08:28    Przez: ~
Masz zbyt niski poziom inteligencji,aby się dowiedzieć co u Kuby. Pozdrawiam Nygusie
Dodano: 26.03.2019 10:10    Przez: ~Do ~
Jestem za Startem!
Dodano: 27.03.2019 09:49    Przez: ~sd
Gniezno !
Dodano: 27.03.2019 21:10    Przez: ~START
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO