Wybory 2024: Trzecia siła w Radzie Miasta. Obywatele Konina zarejestrują stowarzyszenie

LM.plSportIV liga. Porażka Olimpii Koło, dwa gole Szczublewskiego

IV liga. Porażka Olimpii Koło, dwa gole Szczublewskiego

Po dwóch meczach bez porażki Olimpia Koło zakończyła sobotnie spotkanie bez punktów. Victoria Września zwyciężyła 3:0, a dwa gole zanotował Maciej Szczublewski.

W dwóch ostatnich meczach Olimpia Koło zdobyła cztery punkty, pokonując 5:0 Wartę Międzychód i remisując 1:1 ze Zjednoczonymi Trzemeszno. Tej serii nie udało się przedłużyć, w sobotę kolanie ulegli Victorii Września 0:3.

Już do przerwy goście prowadzili po bramce Szymona Krawczyńskiego z piętnastej minuty. W drugiej połowie Victoria jeszcze powiększyła swoją przewagę. Dwukrotnie do siatki kolan trafił Maciej Szczublewski.

Drużyna Tomasza Mikusika wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów i stratą dziewięciu oczek do Krobiankii Krobia. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę. Olimpia podejmować będzie Sokoła Pniewy.

Olimpia Koło - Victoria Września 0:3 (15' Szymon Krawczyński, 60', 82' Maciej Szczublewski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Michał Rutkowski, Wiktor Małecki (82' Piotr Rutkowski), Kacper Gatrzkie, Mikołaj Czajka, Patryk Szymaniak (62' Konrad Cieślak), Maciej Rojewski, Szymon Bartosik, Bartosz Kowalski (57' Kamil Jaroszewski), Patryk Olczyk (72' Maciej Graliński), Dawid Nowak.