WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa karne i remis. Olimpia z punktem, ale rywale odjeżdżają

Dodano: 14.04.2019 12:30
Źródło: LM.pl

Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz Olimpii Koło z Sokołem Pniewy. Kolanie wciąż jednak mają dziewięć punktów straty do dziewiętnastego miejsca.

W sobotę warunki atmosferyczne (niska temperatura i padający deszcz) skutecznie zniechęcały do grania w piłkę, toteż w pierwszej połowie spotkania 26. kolejki pomiędzy Olimpią Koło a Sokołem Pniewy nie działo się wiele. Najbliżej zdobycia gola byli goście, jednak piłka po jednym ze strzałów odbiła się od poprzeczki. Do przerwy było 0:0.

Nieco więcej działo się po zmianie stron. W 76. minucie Sokół wyszedł na prowadzenie. Z rzutu karnego trafił Marcin Chorzępa. Zaledwie trzy minuty później gospodarze wyrównali, również strzelając... z jedenastu metrów. Gola zanotował Kamil Jaroszewski. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Kolanie dołożyli jedenasty punkt do swojego dorobku, ale wciąż mają dziewięć punktów straty do dziewiętnastego miejsca. W sobotę swój mecz wygrała bowiem Krobianka Krobia, wyprzedzając tym samym w tabeli Zjednoczonych Trzemeszno i odskakując Olimpii Koło. Kolejne spotkanie zespół Tomasza Mikusika rozegra w przyszłą sobotę, podejmując Unię Swarzędz.

Olimpia Koło - Sokół Pniewy 1:1 (79' Kamil Jaroszewski - 76' Marcin Chorzępa)slajd 1 z 28
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Sokół Pniewy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Spadek coraz bliżej..... miki
Dodano: 14.04.2019 20:26    Przez: ~Były
Olimpia bez szans na utrzymanie. Szkoda !
Dodano: 15.04.2019 15:00    Przez: ~Kibiccc.....
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO