WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Liga międzyokręgowa: Weekend remisów, status quo w tabeli

Dodano: 15.04.2019 11:02
Źródło: LM.pl

Aż trzy weekendowe spotkania ligi międzyokręgowej z udziałem reprezentantów naszego regionu zakończyły się remisami. Jedyne zwycięstwo odniósł SKP Słupca.

Słupczanie nie ustają w pogoni za Victorią Ostrzeszów, a w sobotę wygrali w Krotoszynie z tamtejszą Astrą 2:0. Gole dla SKP zanotowali Konrad Kobylarek i Łukasz Pietrzak. Zespół ze Słupcy powiększył swój dorobek punktowy do 51 oczek i wciąż ma cztery punkty straty do lidera z Ostrzeszowa.

Dziewiąte miejsce utrzymała Tulisia Tuliszków, która w niedzielę zremisowała w Pleszewie z tamtejszą Stalą 1:1. Jedynego gola dla drużyny z powiatu tureckiego zdobył Patryk Janicki. Tulisia ma na koncie 24 punkty, dokładnie tyle samo co GKS Sompolno. Zespół z powiatu konińskiego w niedzielę podzielił się punktami z Piastem Kobylin, remisując również 1:1. Gola dla GKS zanotował Szymon Bierut. Drużyna z Sompolna plasuje się na dziesiątym miejscu.

Tuż za nią są Wilki Wilczyn, które w weekend jako jedyny reprezentant okręgu konińskiego swój mecz przegrały. W Mroczeniu wilczynianie ulegli Orłowi 0:2. Mimo porażki Wilki utrzymały swoje jedenaste miejsce, choć dorobkiem punktowym zrównał się z nimi Polonus Kazimierz Biskupi.

Kazimierzanie w niedzielę podejmowali Tura 1921 Turek. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tur 1921 wciąż zajmuje dwunaste miejsce z dorobkiem 21 punktów.

Najbliższa kolejka rozegrana zostanie w sobotę. Tur 1921 Turek zmierzy się na wyjeździe z Orłem Mroczeń, SKP Słupca podejmie Odolanovię Odolanów, Polonus Kazimierz Biskupi zagra w Koźminku z tamtejszymi Zielonymi, Wilki Wilczyn podejmą Piasta Kobylin, a GKS Sompolno zagra u siebie z Tulisią Tuliszków.

Orzeł Mroczeń - Wilki Wilczyn 2:0 (77' Marcin Górecki, 86' Rafał Janicki)

Astra Krotoszyn - SKP Słupca 0:2 (32' Konrad Kobylarek, 60' Łukasz Pietrzak)

Stal Pleszew - Tulisia Tuliszków 1:1 (77' Tomasz Zawada - 22' Patryk Janicki)

Piast Kobylin - GKS Sompolno 1:1 (58' Mateusz Wachowiak - 77' Szymon Bierut)

Polonus Kazimierz Biskupi - Tur 1921 Turek 0:0 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO