WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Juniorzy młodsi KLTC Konin na Pucharze Polski. Z toru bez medali

Dodano: 29.04.2019 12:09
Źródło: LM.pl

Poza podiami plasowała się piątka kolarzy KLTC Konin rywalizująca w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym. Zawody rozegrane zostały w Pruszkowie.

Koninianie rywalizowali w Pruszkowie w łącznie sześciu kategoriach, ale w żadnej nie udało im się zanotować znaczniejszych sukcesów. W wyścigu indywidualnym na dwa kilometry najlepszy był Łukasz Krych, który zajął 21. miejsce z czasem 2:31,455. 26. był Konrad Waliniak (2:33,693), 34. Kamil Kudliński (2:36,802), a 37. Jakub Janiak (2:38,779). Startowało 39 zawodników.

Jakub Janiak i Kamil Kudliński reprezentowali KLTC Konin w keirinie. W I rundzie koninianie zajęli odpowiednio czwarte i szóste miejsce w swoich biegach, trafiając do repasaży. Tam Janiak zajął piąte miejsce, a Kudliński był szósty, nie awansując do półfinałów. Ostatecznie koninianie sklasyfikowany zostali na siedemnastym (Kudliński) i 20. (Janiak) miejscu. Startowało 22 zawodników.

W omnium żaden z konińskich kolarzy nie znalazł się w pierwszej grupie. W grupie B jeździli Konrad Waliniak (92 pkt) i Kamil Kudliński (34 pkt), zajmując piąte i siedemnaste miejsce. W grupie C zwyciężył Łukasz Krych (125 pkt), a czwarty był Jakub Janiak (103 pkt).

W sprincie na 200 m najwyższe, 27. miejsce, zajął Kamil Kudliński, a 31. był Jakub Janiak. W stawce znalazło się 39 kolarzy. W sprincie drużynowym KLTC Konin zajął ostatnie miejsce spośród sklasyfikowanych zespołów. Zespół w składzie: Jakub Janiak, Kamil Kudliński, Konrad Waliniak zanotował 56,313 sek. w stawce czternastu zespołów.

Nieco lepiej koninianie spisali się w wyścigu drużynowym na 3000 m. Łukasz Krych, Kamil Kudliński, Konrad Waliniak i Patryk Wawrzyniak zanotowali czas 3:41,300 i zajęli szóste miejsce na osiem startujących drużyn.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO