WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ponad 200 osób zapisanych już na Bieg Milowego Słupa

Dodano: 8.05.2019 10:49
Źródło: LM.pl

18 maja wystartuje bieg główny w ramach XXI Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa w Koninie. Na nieco ponad tydzień przed startem zapisanych jest ponad 200 osób.

Podobnie, jak rok temu, bieg rozbity zostanie na dwa dni. W piątek 17 maja na stadionie przy ul. Dmowskiego w Koninie odbędą się biegi dziecięce i młodzieżowe. Wystartować nich może nawet 2500 uczestników z Konina i regionu. W sobotę 18 maja wystartuje natomiast bieg główny oraz marsz nordic walking. Start i meta umiejscowione będą na Placu Wolności, a dziesięciokilometrowa trasa (dwie pętle po pięć kilometrów dla biegaczy i jedna pętla dla startujących w marszu nordic walking) biec będzie ul. 3 Maja, ul. Wiosny Ludów, Mostem Toruńskim, ul. Nadbrzeżną, ul. Pociejewo, ul. Wojska Polskiego, Bulwarem Nadwarciańskim, ul. Nadrzeczną, przez Park im. F. Chopina, ul. Kościuszki, ul. Zofii Urbanowskiej. 

Na nieco ponad tydzień przed startem zawodów na bieg główny zapisanych jest 216 zawodników. Limit miejsc wynosi 350 biegaczy, co oznacza, że wciąż można zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu. Na marsz nordic walking zgłosiło się 30 zawodników (limit miejsc wynosi 50). Zapisy trwają do 11 maja na stronie time4run.com.pl oraz w dniu zawodów, o ile będą miejsca. 

Start biegu głównego 18 maja o godz. 17.00 na Placu Wolności w Koninie. Na godz. 18.30 zaplanowany jest koncert, a o godz. 19.00 rozpocznie się ceremonia dekoracji zwycięzców. 

A o Biegu Milowego Słupa i imprezach biegowych w regionie w ogóle mówili też goście poniedziałkowego odcinka ,,Luźnej gierki" - Marcin Janiak (Prawnik w Biegu) oraz Marcin Szczepaniak (gRUNt).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO