WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski: Sokół Kleczew w półfinale, pokonali Obrę 1912!

Dodano: 8.05.2019 21:57
Źródło: LM.pl

Zwycięstwem 2:1 zakończył się środowy mecz Sokoła Kleczew w wojewódzkim Pucharze Polski. Zespół Łukasza Cichosa pokonał Obrę 1912 Kościan i awansował do półfinału.

W I rundzie rozgrywek na szczeblu wojewódzkim Pucharu Polski Sokół Kleczew grał w Kościanie z tamtejszą Obrą 1912. Faworytem spotkania byli kleczewianie, gospodarze na co dzień rywalizują bowiem w niższej, IV lidze. Pierwsza połowa starcia nie przyniosła jednak bramek, a mecz rozstrzygnięty został dopiero po zmianie stron.

Najpierw w 52. minucie na prowadzenie wyszli goście. Z rzutu rożnego dośrodkował Jakub Dębowski, a bramkę zanotował Mikołaj Pingot. Pół godziny później na 2:0 dla Sokoła podwyższył Jan Paczyński. Chwilę później kontaktowego gola po rzucie karnym zanotowali gospodarze, ale losów spotkania Obra 1912 już nie odwróciła. Zespół Łukasza Cichosa zwyciężył 2:1.

Kleczewianie awansowali do półfinału rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. 22 maja zmierzą się na własnym terenie z KKS 1925 Kalisz. Zwycięzca awansuje do finału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Obra 1912 Kościan - Sokół Kleczew 1:2 (52' Mikołaj Pingot, 82' Jan Paczyński)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Michał Wolinowski (86' Arkadiusz Widelski), Sebastian Śmiałek, Mikołaj Pingot, Tomasz Koziorowski, Aleksander Theus, Tomasz Kowalczuk, Jakub Groszkowski, Jan Paczyński (84' Szymon Szczęsny), Jakub Dębowski (82' Marcel Koziorowski), Norbert Grzelak.

źródło: sokol.kleczew.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo Sokoły!
Dodano: 9.05.2019 08:00    Przez: ~Paweł
Dlaczego został usunięty merytoryczny komentarz z podziękowaniami dla drużyny i sztabu szkoleniowego. Co wy odwalacie!!!!!!!! cenzura lokalna !!!!!!!Takiego KSG tolerujecie, który miesza z błotem Sokoła a komentarze na temat usuwacie
Dodano: 9.05.2019 12:20    Przez: ~KIBIC

KOMENTARZE

Duma powiatu,potem Medyk brawo
Dodano: 08.05.2019 22:06    Przez: ~Hej
Dumy powiatu wygrały z Obrą! Dosłownie czytaj GÓRNIK KONIN I VICTORIA WRZEŚNIA! Tylko jeden zawodnik z Kleczewa! Śmiałek! Reszta to Konin i Września! Taka jest z Was dumą powiatu! Zero (prócz Sebastiana) wychowanków! Skońc, ą się pieniążki i nawet na B-klasę braknie wam kadry!
Dodano: 08.05.2019 22:23    Przez: ~...
a Górnik już nie gra w pucharze?
Dodano: 09.05.2019 07:05    Przez: ~?
Brawo Sokoły!
Dodano: 09.05.2019 08:00    Przez: ~Paweł
W kuninie kasy niema i poszli do kleczewa proste
Dodano: 09.05.2019 10:21    Przez: ~A
Dlaczego został usunięty merytoryczny komentarz z podziękowaniami dla drużyny i sztabu szkoleniowego. Co wy odwalacie!!!!!!!! cenzura lokalna !!!!!!!Takiego KSG tolerujecie, który miesza z błotem Sokoła a komentarze na temat usuwacie
Dodano: 09.05.2019 12:20    Przez: ~KIBIC
Bo to chore miasto,najgorsze w Wlkp,beznadziejne
Dodano: 09.05.2019 14:38    Przez: ~Ty
Ty o tej zabitej cechami wsi kunin piszesz, gdzie 80% to potomkowie pastuchów którym kopalnia życie uratowała
Dodano: 10.05.2019 06:32    Przez: ~Słoma w butach
Oczywiście, że o Koninie,a co myślałeś?
Dodano: 10.05.2019 10:26    Przez: ~Ty
Będę ingerował u władz waszej redakcji P. Skonieczny , miarka się przebrała!!!!!!!!!
Dodano: 09.05.2019 12:22    Przez: ~KIBIC
Popieram. Praktycznie każdy artykuł o Sokole ma negatywny wydźwięk.
Dodano: 10.05.2019 11:48    Przez: ~trte
A które zdanie tego artykułu ma negatywny wydźwięk?
Dodano: 10.05.2019 14:44    Przez: B.Skonieczny
Panie Skonieczny, chodzi mi o usuwanie merytorycznych komentarzy a pozostawianie agresywnych wypowiedzi np. sławetnego KSG !!!!!!! Ciężko u Pana z tym obiektywizmem, oj ciężko!!!!!
Dodano: 10.05.2019 17:56    Przez: ~Kibic
Przecież ja się nie zajmuję moderacją komentarzy. I proszę jeszcze raz komentującego o nicku trte o wskazanie, które zdanie tego lub któregokolwiek artykułu o Sokole ma negatywny wydźwięk. Będę wdzięczny za taką uwagę. Pozdrawiam.
Dodano: 10.05.2019 18:45    Przez: B.Skonieczny
Wystarczy przeanalizować Pana artykuł o spotkaniu Gornika, gdzie po ewidentnym spalonym górnik zdobył gola napisał PAN cytuje "sędzia dopatrzyl się spalonego. "Z kim był ten mecz? Ano Z nienawidzonym przez Pana Sokolem. Spalony był niepodważalny, i po co te dywagacje! Klania się pokora i obiektywizm!!!!! Koniniacy nie możecie przeżyć, że narazie Sokół jest lepszy
Dodano: 11.05.2019 01:42    Przez: ~Kibic
Przecież to zdanie nijak nie podważa tego, że spalony był. Stałem wtedy za bramką i sam widziałem, że był. A Sokołowi kibicuję tak, jak każdej drużynie, o której piszę. Przecież im większe sukcesy odnoszą, tym ciekawszą mam pracę. Na podstawie jednego zdania, a raczej jego interpretacji wyciąga Pan/Pani nieuprawnione wnioski.
Dodano: 11.05.2019 09:27    Przez: B.Skonieczny
Ciekaw jestem jak stojąc za bramką można ocenić czy był spalony czy też nie.Będąc w linii ataku jest trudno a co dopiero z innej pozycji.Te argumenty nie pozostawiają złudzeń co do Pana stronniczości.Pozdrawiam !!!!
Dodano: 11.05.2019 12:05    Przez: ~kibic