LM.plSportDrugie zwycięstwo z rzędu Olimpii. Trzy punkty do Zjednoczonych

Drugie zwycięstwo z rzędu Olimpii. Trzy punkty do Zjednoczonych

Coraz bliżej pozostałych drużyn jest Olimpia Koło. W sobotę IV-ligowiec pokonał KS Opatówek i ma już tylko trzy oczka straty do Zjednoczonych Trzemeszno.

W sobotę kolanie mierzyli się na wyjeździe z zespołem z dolnej połowy tabeli. Już w 30. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Bartosz Kowalski, dając prowadzenie kolanom. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył Patryk Olczyk. Co prawda chwilę później kontaktowego gola zanotował Jakub Budrowski, ale drużyna Tomasza Mikusika utrzymała prowadzenie i wygrała ostatecznie 2:1.

Było to drugie zwycięstwo z rzędu Olimpii Koło. Kolanie w rundzie wiosennej znacznie zbliżyli się do reszty stawki i do przedostatnich Zjednoczonych Trzemeszno tracą już tylko trzy oczka. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Olimpia podejmować będzie Orkan Śmiłowo.

KS Opatówek - Olimpia Koło 1:2 (61' Jakub Budrowski - 30' Bartosz Kowalski, 60' Patryk Olczyk)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Piotr Rutkowski (80' Konrad Cieślak), Mikołaj Czajka, Kacper Gatrzkie, Patryk Szymaniak, Szymon Bartosik, Bartosz Kowalski, Adam Kozajda (30' Wiktor Małecki), Dawid Nowak, Patryk Olczyk, Dawid Zawadzki (90' Sebastian Kazimierski).