LM.plSportTurniej finałowy: Orzeł przegrał ostatni mecz, awansu nie będzie

Turniej finałowy: Orzeł przegrał ostatni mecz, awansu nie będzie

Nie powiodła się walka Orła ReklamowyGadżet Osiecza o II ligę. W niedzielnym, decydującym starciu, siatkarze z gminy Rzgów przegrali ze Spartą Grodzisk Mazowiecki 1:3.

W niedzielę wszystko jeszcze było w rękach i nogach siatkarzy Sławomira Woźniaka - Orzeł ReklamowyGadżet musiał pokonać Spartę Grodzisk Mazowiecki, by zająć trzecie miejsce i awansować do II ligi. Spotkanie zaczęło się lepiej dla siatkarzy z Mazowsza, którzy wygrali pierwszy set 25:20.

W drugiej części spotkania, po zaciętej walce, zespół z Osieczy wyrównał wynik rywalizacji, pokonując rywali 26:24. To było jednak wszystko, na co było stać Orła w niedzielę. W trzecim i czwartym secie Orzeł ReklamowyGadżet przegrywał 21:25 i 19:25, ulegając ostatecznie rywalom 1:3.

Po trzech rozegranych spotkaniach zespół Sławomira Woźniaka zajął czwarte, ostatnie miejsce w turnieju finałowym o II ligę. Orzeł ReklamowyGadżet wywalczył trzy punkty, a bilans setów siatkarzy z Osieczy wyniósł 3:9. Był to jednocześnie historyczne, największe osiągnięcie siatkarzy z gminy Rzgów w historii klubu. Drużyna po raz pierwszy zagrała w turnieju finałowym o II ligę.

Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (20:25, 26:24, 21:25, 19:25)